reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Cześć wszystkim [emoji6]
U mnie totalnie ciężka noc, praktycznie niespania, migrena, straszne mdłości i ból brzucha, czuję się teraz jakbym miała mega kaca [emoji20] miałam już czarne myśli, że zaczyna się poronienie, ale nie ma żadnego plamienia i wszystko się uspokoiło, więc mam nadzieję, że to nie to...
 
Dziewczyny jestem 10dpo jeśli test owu wychodzi negatywny to można już się pożegnać z szansa ciąży ? Bo słyszałam ze przed testem ciążowym owu powinien być pozytywny sprawdzam po prostu tak z ciekawości bo mam je w domu i nie wiem czy już się oswajać z niepowodzeniem tego cyklu
 
Dziewczyny też macie tak wyczulony węch ?! Mąż szedł do pracy, wyczułam jego perfumy na kilometr choć wcale do pokoju nie wchodził i nie mogę już spać, obudziły mnie zapachy 🙈 😆
W poprzedniej ciąży tak miałam 🤣kilka dni przed @ otworzyłam śmietanę i mi smierdziala, pierwszy mój objaw ciąży i do końca ten węch był taki wyczulony, mdliło mnie strasznie przy niektórych zapachach🤣 teraz jestem po covid i jeszcze mi niestety węch w 100 % nie wrócił więc narazie zapachy mi nie przeszkadzaja...
 
Dziewczyny też macie tak wyczulony węch ?! Mąż szedł do pracy, wyczułam jego perfumy na kilometr choć wcale do pokoju nie wchodził i nie mogę już spać, obudziły mnie zapachy 🙈 😆
Ja póki co to nie odczuwam żadnych dolegliwości 😁Ale w ostatniej ciąży przeszkadzał mi zapach drewna i nowych mebli 🤣 nie mogłam chodzić do sklepów meblowych
 
Dziewczyny czy wy też czujecie ciągnięcie w podbrzuszu i kłucie jajników? Do lekarza zapisana jestem na 16.03 na 12:15 :) będzie to 7 tydzień. Data porodu z aplikacji wskazuje 03.12.2021 r. :)
Klucia co prawda nie mam ale ciągnięcie tak często mi towarzyszy ☺️ a termin 2 dni po tobie :)
 
reklama
Do góry