reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Poranne mdłości- dzisiaj mi właściwie towarzyszyły przez pół dnia, ogólnie jestem ospała i non stop latam do łazienki. Dodatkowo budzę się w nocy i nie mogę spać, a przecież zawsze z budzikiem ledwo wstawałam... Wzdęcia, obolałe piersi, wyostrzone powonienie i całe mnóstwo zachcianek (ogórki kiszone popijane sokiem pomarańczowym) :D

PS. Byłam u ginekologa dzisiaj i właściwie niczego się nie dowiedziałam, za wyjątkiem tego, że jest jeszcze za wcześnie, żeby cokolwiek zobaczyć (liczone od pierwszego dnia miesiączki z 28 lutego). Dostałam skierowanie na badania krwi i moczu, no i tyle. Następny termin dopiero 27 kwietnia - przecież ja osiwieję do tego czasu 😂
Oj to masz ciekawie 😊 U mnie bez większych zachcianek i mdłości więc póki co spokojnie. Dzisiaj trochę poleżałam to i krzyż przestał boleć.
Ja wizytę mam 19 kwietnia, też nie wiem jak wytrzymam 🙈
 
Hej, mam pytanko właśnie zobaczyłam, że plamie.. Jeszcze nawet nie zdążyłam na pierwszą wizytę 😟 co robić? Lekarz nie odbiera
 
reklama
Do góry