reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ewelina@ Gratuluję kochana,rownież pozdrawiam z kwietniówek 2021.
Życzę z calego serducha aby tym razem był gites malines ze wszystkim😍
Czesc z Nas przeszła na zamknięty wątek.
Tak jak pisała @4Biedronka,jest juz trochę rozpakowanych,ale my jeszcze czekamy😊
Wszystkiego dobrego dla Ciebie😊
o jak miło ze mnie ktoś jeszcze tutaj pamięta ☺️😍 tak się cieszę ze dotrwałaś bezpiecznie do końca ☺️ , u mnie to będzie już ost próba co ma być to będzie 💁🏻‍♀️🙂🙂 trzymaj się tam i pozdrów na wątku inne kobietki ☺️😊
 
reklama
hej
dołączam i ja, pewnie będę tutaj najstarsza ;)
Robiłam wczoraj betę, muszę za kilka dni powtórzyć, a potem będę myślała o wizycie u gina
Jeśli wszystko pójdzie dobrze to będzie moje 4te dziecko. termin z kalkulatora 7.12
 
o jak miło ze mnie ktoś jeszcze tutaj pamięta ☺️😍 tak się cieszę ze dotrwałaś bezpiecznie do końca ☺️ , u mnie to będzie już ost próba co ma być to będzie 💁🏻‍♀️🙂🙂 trzymaj się tam i pozdrów na wątku inne kobietki ☺️😊
Jeju! Ostatnio Cie wyszukiwałam żeby poczytać co u Ciebie. Trzymam kciuki za Was wszystkie. Ewelina będzie wszystko dobrze!
Buziaki dla Was dziewczyny ❤️ spokojnych ciąż 🤪❤️
 
Witam. Termin porodu mam na 2 grudnia. Ostatnią miesiączke miałam 25 lutego. Byłam u lekarza 26 marca. Jest już malutki pecherzyk 2mm. Lekarz zalecił Mi branie luteiny 2x1tab. gdyż jeden dzień miałam delikatne plemienia. Kolejna wizyta 9 kwietnia. Nie mogę się już doczekać. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witam. Termin porodu mam na 2 grudnia. Ostatnią miesiączke miałam 25 lutego. Byłam u lekarza 26 marca. Jest już malutki pecherzyk 2mm. Lekarz zalecił Mi branie luteiny 2x1tab. gdyż jeden dzień miałam delikatne plemienia. Kolejna wizyta 9 kwietnia. Nie mogę się już doczekać. Pozdrawiam
gratulujemy i witamy im nas więcej tym raźniej ☺️☺️☺️
 
Brakowało Mi wcześniej osób które Mnie będą potrafiły zrozumieć. W grudniu pierwszy raz staraliśmy się o dziadziusia. Udało się...Niestety w styczniu poronienie samoistne...Przykre i smutne momenty naszego życia. Lekarz kazał od razu brać się do roboty 🤔 Hmmm...i udało Nam się. Czuje się bardzo dobrze. Nie mam żadnych objawów. Staram się jak najwięcej odpoczywać i oczywiście nie dźwigać niczego.
 
Brakowało Mi wcześniej osób które Mnie będą potrafiły zrozumieć. W grudniu pierwszy raz staraliśmy się o dziadziusia. Udało się...Niestety w styczniu poronienie samoistne...Przykre i smutne momenty naszego życia. Lekarz kazał od razu brać się do roboty 🤔 Hmmm...i udało Nam się. Czuje się bardzo dobrze. Nie mam żadnych objawów. Staram się jak najwięcej odpoczywać i oczywiście nie dźwigać niczego.
ja o swoje 1 starałam się 3 lata i nic jak się poddałam to od razu 😅😅😅 wszystko jest w głowie 😉 ja to mam 3 swoich i jeszcze jestem rodzina zastępcza dla mojej najmłodszej siostry ☺️ od 15 lat 😉 do tego męża nie ma bo się budujemy bez kredytu 😉 od zawsze potrafiłam wiele ogarnąć 😉 dobry plan i jazda 😅
 
reklama
Witam nowe dziewczyny :) to może ja tez powiem jak to u mnie było. Starałam się z pół roku aż w końcu troszkę sie zdemotywowalam, byłam smutna, i myślałam ze w bliskim czasie się nie uda, aż nagle wielkie zdziwienie ze chyba się uda :) czekam właśnie na wyniki bety (troszkę niedobrze zrobiłam bo będę porównywać do piątkowego wyniku ale może coś ten wynik pokaże )
Pozdrawiam was cieplutko i trzymam kciuki za nas wszystkie 🙂
 
Do góry