reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej! Witam Was dziewczyny! U mnie test wyszedł pozytywny już 5dni temu, ciąża trzecia , jeżeli będzie wszystko dobrze to drugi poród :) okres powinnam dostać 3 kwietnia a termin porodu wskazuje mi na 12 grudnia- trochę się stresuje bo za pierwszym razem była u mnie ciąża pozamaciczna , ale jestem dobrej myśli!
 
reklama
I ja również dołączam do grona :) termin om 22.02, beta z soboty 566,30. Jutro będę robić kolejną i zacznę myśleć chyba o wizycie i gin, chociaż nie wiem czy tak wcześnie jest już sens. To moja pierwsza ciąża

No chyba za wcześnie ja planuje 1 w 8 tyg 😉 tak po prostu bezpieczniej
 
Hej! Witam Was dziewczyny! U mnie test wyszedł pozytywny już 5dni temu, ciąża trzecia , jeżeli będzie wszystko dobrze to drugi poród :) okres powinnam dostać 3 kwietnia a termin porodu wskazuje mi na 12 grudnia- trochę się stresuje bo za pierwszym razem była u mnie ciąża pozamaciczna , ale jestem dobrej myśli!
u nas tutaj chyba każdy liczy ze będzie już dobrze 😉 wiec innych myśli nie zbieramy 🤗 jesCze raz Gratulacje 🥰
 
Ja tez. Pójdę do lekarza najszybciej w 8 tyg. Tym bardziej, ze tu w uk, 8 tydz to i tak bardzo wcześnie . Normalnie 1 usg robią około 12 tyg.
Ja poroniłam 3 razy wiec podejrzewam , ze będę mieć to w 8 tyg. zlecone.
 
Cześć dziewczyny ☺ fajnie że was już tu trochę jest ☺ też się dołączam☺ostatnia @ 28 luty, test sikany pozytywny, beta pozytywna (po 48h ładnie rośnie)... Wizyta u lekarza 15 kwietnia... Jutro 31.03 mam termin następniej @... Więc czekamy ☺ termin mi pokazuje na 10 grudnia 🤣
 
Ewelina@ Gratuluję kochana,rownież pozdrawiam z kwietniówek 2021.
Życzę z calego serducha aby tym razem był gites malines ze wszystkim😍
Czesc z Nas przeszła na zamknięty wątek.
Tak jak pisała @4Biedronka,jest juz trochę rozpakowanych,ale my jeszcze czekamy😊
Wszystkiego dobrego dla Ciebie😊
 
reklama
Do góry