reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Trochę się stresuje poprzednią ciążę miałam leżąca, mam nadzieję że tym razem tak nie będzie, bo mam bardzo energiczna 3,5 latke 🙂
 
Cześć😊 ja w miarę😉 a też po pracy jesteście śpiące?ja jak wracam to nie ma siły na nic i szybciej się mecze..
 
Cześć , mi od wczoraj doszedł jeden obiaw taki ze jestem bardzo głodna, No i śpiąca. No i pomyślałam o tym zbyt wczesnym usg i postanowiłam nie wariować i tez pójdę dopiero koło 8 tyg .
Miłego dnia 🙂
 
Tak ta chęć spania też jest 🙂 zawsze miałam wyczulony sen, a teraz jak mąż w nocy wstaje i wyjeżdża to nawet nie wiem kiedy... Mnie lekarz sam umówił na 15-go to będzie 7 tydz.
 
reklama
Do góry