reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
@KatJak ja codziennie ostatnio budzę się z myślą „Jezu, byle nie dziś” 🤦‍♀️
Czuje się gotowa może w 40%…a czas leci jak z procy, do terminu wywołania 11 dni zostało 😩
Ale zobacz ostanio się bałaś że za szybko zaczniesz rodzić a się udało! Teraz już masz zielone światło dzidziuś jest bezpieczny to najważniejsze! A porodu nie przeskoczymy trzeba to wziąć na klatę ❤️
 
Te sny w ciąży są takie realiztyczne! To rzeczywiście masz te upławy mocne. Mi jakoś ostanio dość mocno się ograniczyły co jest trochę dziwne.. Tzn z jedne strony czuje się komfortowo że ich nie ma ale z drugiej nie wiem czy to normalne 😅
Tylko że ja w nocy nie mam żadnej wkładki . Ale fakt pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło.
Z tymi uplawami to ja nie wiem co jest normą. Ech obyśmy jak najszybciej zdrowo się rozpakowaly ;)
 
Tylko że ja w nocy nie mam żadnej wkładki . Ale fakt pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło.
Z tymi uplawami to ja nie wiem co jest normą. Ech obyśmy jak najszybciej zdrowo się rozpakowaly ;)
Ja jak miałam takie mocniejsze to zaczęłam zakładać. Zawsze spałam w piżamie bez bielizny ale tu mnie to już przerosło 🤷‍♀️🙄
 
Ale zobacz ostanio się bałaś że za szybko zaczniesz rodzić a się udało! Teraz już masz zielone światło dzidziuś jest bezpieczny to najważniejsze! A porodu nie przeskoczymy trzeba to wziąć na klatę ❤️
No wiem 😕 Staram się nakręcić pozytywnie, ale jak jest się całe życie panikarą i pesymistą to weź się nastaw, ze będzie dobrze i dasz radę 😏 Chciałabym być z tych matek co się doczekać nie mogą az wezmą dziecko w ramiona, ja się porodu boje jak jakiegoś zła koniecznego zapominając, ze przecież taki piękny finał po tym bólu czeka…
Zobaczymy dziś na badaniu czy szyjka zeszła w dół lub coś 🤔 wtedy dopiero się osr** ze strachu 😂
 
Ja od początku ciąży nosze wkładki 24/7 (już zapomniałam jak to jest spać bez bielizny - bo w staniku również muszę, bo najpierw bolały bez podtrzymania a potem siara 🤦‍♀️). Na samych majtkach nie widac dobrze co to za upławy plus musiałabym je chyba zmieniać z 10 razy na dobę, bo jak choć trochę mi poleci to mną wzdryga na myśl, ze miałabym z tym chodzić az do prysznica
 
Wykończymy się 😁🤦🙈a już jesteśmy na mecie prawie ;)
Ja jak wstaje wcześnie to idę do salonu jak mąż pije kawkę i sobie z nim siedzę, dziś się podnoszę a tam mokra plama na kanapie 😳 już panika że pewnie wody. Ale mąż mnie uspokoił i potem to przemyślałam i to chyba te upławy po całej nocy zleciały. Jest ich rzeczywiście jeszcze więcej. Poszłam dalej spać i co ? Przyśniło mi się że wody odeszły.
Az tak poleciało ? 😳
Mi się codziennie śni coś z ciąża bądź porodem, mózg nawet w nocy pracuje 😂
 
reklama
Do góry