reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny co robić? Juz mam dość tych obrzęków. Lekarz zaleca picie wody, ale czy naprawdę woda to pomoże? Mam chwile zwątpienia 😭😞 oczywiście leki na cisnienie biorę i to dużo.. 6 razy dopegyt i 2 razy isoptin.
IMG_20210816_223154.jpg
 
reklama
Dziewczyny co robić? Juz mam dość tych obrzęków. Lekarz zaleca picie wody, ale czy naprawdę woda to pomoże? Mam chwile zwątpienia 😭😞 oczywiście leki na cisnienie biorę i to dużo.. 6 razy dopegyt i 2 razy isoptin.Zobacz załącznik 1306406
A może powinnaś że 2 dni poleżeć. Ja przez ostatni miesiąc też miałam opuchnięte nogi bo naprawdę dużo chodziłam i stałam ale położyłam się bo mi się szyjka skrocila i lekarz zalecił dużo odpoczywac i od tamtej pory obrzęki minęły.
 
U mnie żadnych dodatkowych, uciążliwych objawów. Generalnie to zapominam, że jestem w ciąży. Nie puchnę, nic nie boli, śpię normalnie... jedyne co, to nic mi się nie chce i wiecznie panikuję, ze coś jest nie tak.
 
A czy któraś z Was robiła już krzywa cukrową? Jak to wygląda? Bo lekarz zaznaczył mi w badaniach że: obciążenie glukoza 75 g, 1 i 2 h. Czyli wsumie będzie pobieranie trzy razy?
 
A czy któraś z Was robiła już krzywa cukrową? Jak to wygląda? Bo lekarz zaznaczył mi w badaniach że: obciążenie glukoza 75 g, 1 i 2 h. Czyli wsumie będzie pobieranie trzy razy?
tak, trzy razy. Najpierw pobierają krew na czczo. Potem wypijasz glukozę i czekasz. Po godzinie drugie pobranie. Po kolejnej godzinie trzecie pobranie.
 
Ja mam też zlecone. Najpierw pierwsze pobranie na czczo, potem należy wypić gkukowe, kolejne pobranie po godzinie i następne po 2 h. Czyli trzeba w przychodni siedzieć ponad 2 godziny ;)
 
reklama
Do góry