reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja już trochę rzeczy neutralnych kolorów mam bo koleżanki mi naznosiły a teraz czekają na płeć bo jedna ma dla chłopca a druga dla dziewczynki ☺️ w rodzinie zapowiadają że już chcą kupować i też czekają więc ja tylko chyba później będę kupować to czego mi jeszcze będzie brakować ☺️
 
o a jakie masz kremy z filtrem do ciała a jakie do twarzy? Tez chce już zacząć używać ale nie moge się zdecydować który jeszcze kupić
Do twarzy od lat stosuje kremy BB z filtrem 50. Teraz kupiłam filtr mineralny Link do: Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

A do ciała:
 
Witam dziewczyny
Również będę grudniową mamą, termin mam na 28 grudzień 😊 pierwszego synka urodziłam 2 stycznia więc u mnie powtórka z rozrywki, wszystko będę przechodzić w tym samym czasie, bardzo się cieszę że końcówka ciazy przypada zimą ponieważ bardzo dobrze ją przechodziłam i mam nadzieję że tym razem też tak bedzie.
Wczoraj byłam u lekarza i zaczynam właśnie 11tc. Póki co 2kg na plusie, samopoczucie super, wyniki w normie , jedynie małe problemy z układem moczowym więc zaczynam krótkie leczenie
Życzę dużo zdrówka i postaram się zaglądać 😊
 
Witam dziewczyny
Również będę grudniową mamą, termin mam na 28 grudzień 😊 pierwszego synka urodziłam 2 stycznia więc u mnie powtórka z rozrywki, wszystko będę przechodzić w tym samym czasie, bardzo się cieszę że końcówka ciazy przypada zimą ponieważ bardzo dobrze ją przechodziłam i mam nadzieję że tym razem też tak bedzie.
Wczoraj byłam u lekarza i zaczynam właśnie 11tc. Póki co 2kg na plusie, samopoczucie super, wyniki w normie , jedynie małe problemy z układem moczowym więc zaczynam krótkie leczenie
Życzę dużo zdrówka i postaram się zaglądać 😊
U mnie to samo z układem moczowym . Bakterie w moczu więc pewnie też jakieś leki mnie czekają ☺️
 
Hej. Ja również chciałbym się przywitać. Jestem już mama dwóch chlopców 11 i 7 lat no i teraz czekam na grudniowego dzidziusiem. Jak Wasze samopoczucie? Mdłości minęły?
Cześć ☺️ U mnie troszkę lepiej z mdłościami, jednak nadal są. Juz nie aż tak dokuczliwe, bardziej sprzyja im wrażliwość na zapachy, niestety. Wydaje mi się, że jednak będzie coraz lepiej.
A Ty jak się czujesz?
 
Witam dziewczyny
Również będę grudniową mamą, termin mam na 28 grudzień 😊 pierwszego synka urodziłam 2 stycznia więc u mnie powtórka z rozrywki, wszystko będę przechodzić w tym samym czasie, bardzo się cieszę że końcówka ciazy przypada zimą ponieważ bardzo dobrze ją przechodziłam i mam nadzieję że tym razem też tak bedzie.
Wczoraj byłam u lekarza i zaczynam właśnie 11tc. Póki co 2kg na plusie, samopoczucie super, wyniki w normie , jedynie małe problemy z układem moczowym więc zaczynam krótkie leczenie
Życzę dużo zdrówka i postaram się zaglądać 😊
hej ja tez się cieszę ze porod wypada w zimę. Przynajmniej nie będzie mi szkoda ładnej pogody jak nie będę mogła chodzić na spacerki 😁
 
reklama
Do góry