reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

W pierwszej ciąży chciałam się zarejestrować w listopadzie do ginekologa, położna powiedziała że już wyczerpali limit do końca roku i mnie nie przyjmie. Powiedziałam że chyba jestem w ciąży i chce to potwierdzić to bez problemu mnie przyjęli .
Ja dzwoniłam i pani ode mnie wzięła termin ostatniej miesiączki. Powiedziała, że czasu jest dużo do końca 10 tygodnia. Nie mogłam wybrać lekarza. Zapisała mnie do takiego, do którego nie mam zaufania.
To moja pierwsza ciąża, naczytałam się bzdur w Internecie, bałam się i poszłam prywatnie. Trafiłam do świetnego lekarza. Niestety, później zaczęłam plamić i też ten prywatny mnie przyjął i bardzo uspokoił. Dlatego tam zostałam, bo mu ufam, po plamieniu tak ze mną porozmawiał, że już teraz się nie stresuję każdą wizytą.
 
reklama
Ja dzwoniłam i pani ode mnie wzięła termin ostatniej miesiączki. Powiedziała, że czasu jest dużo do końca 10 tygodnia. Nie mogłam wybrać lekarza. Zapisała mnie do takiego, do którego nie mam zaufania.
To moja pierwsza ciąża, naczytałam się bzdur w Internecie, bałam się i poszłam prywatnie. Trafiłam do świetnego lekarza. Niestety, później zaczęłam plamić i też ten prywatny mnie przyjął i bardzo uspokoił. Dlatego tam zostałam, bo mu ufam, po plamieniu tak ze mną porozmawiał, że już teraz się nie stresuję każdą wizytą.
moim zdaniem zaufanie do lekarza to podstawa.
 
Tak, najważniejsze do znaleźć dobrego lekarza.
Zgadzam się, ja przypadkiem trafiłam do mężczyzny, zawsze stroniłam od nich ale tak bardzo dobrze się poczułam u niego w gabinecie i tak mądry facet, ze już zostałam i będę prowadzić ciąże u niego, oczywiście prywatnie 😅
 
Zgadzam się, ja przypadkiem trafiłam do mężczyzny, zawsze stroniłam od nich ale tak bardzo dobrze się poczułam u niego w gabinecie i tak mądry facet, ze już zostałam i będę prowadzić ciąże u niego, oczywiście prywatnie 😅
Ja się właśnie przy tym z NFZ przełamałam jeśli chodzi o mężczyzn 🙈 zawsze szukałam TYLKO kobiet, ale te które miały wolne terminy na NFZ zazwyczaj negatywnymi opiniami powalały. W końcu udało mi się znaleźć kogoś z dobrymi opiniami, ale facet 🤷🏻‍♀😁 No i ciesze się bardzo, ze do niego trafiłam ! Przez to znalazłam prywatnie tez super lekarza bo już nie patrzyłam na to, ze koniecznie musi być kobieta 😅
 
A mnie się wydaje że faceci są lepsi niż baby. I rzeczywiście trudniej się do nich dostać.
No ogólnie uważam, ze tak jest, ja po prostu mam wielkie opory z tym, żeby się obdarzyć przed mężczyzna... no ale jak czasem nie ma wyboru, tak właśnie trafilam na obecnego gina co mi poprowadzi ciąże :) no i właśnie taki kontaktowy, traktuje mnie po ludzku, dużo tłumaczy, odpowiada wyczerpująco na moje wszystkie pytania :) to mi się podoba, czuje się bezpiecznie, aż jestem w szoku
 
ja bym zjadła wszystko na co tylko spojrzę 😂 niemowę przeglądać neta ze stronami z jedzeniem 😂
Ja w ogóle nie mogę patrzeć na zdjęcia jedzenia, bo mi niedobrze :p jem, bo muszę, ale najlepiej żeby nie miało zapachu. A dziś już 12tc z hakiem, marzę, żeby się w końcu najeść 😍
 
reklama
Do góry