reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

My już po badaniu ❤️ na USG aż jedno zdjęcie bo akurat czas fikołków 🙈 nie mogę wyjść z podziwu jak z wizyty na wizytę się wszystko zmienia . Pozdrawiamy i dużo zdrówka 🥰😘
 

Załączniki

  • IMG_20210524_161216.jpg
    IMG_20210524_161216.jpg
    993,5 KB · Wyświetleń: 114
reklama
Witam przyszłe mamusie😍
Jestem całkowicie zielona w temacie ciąży 🙈 10 lat starania i nic... daliśmy sobie czas do końca tego roku... ciagle mówiłam co ma być to będzie 😍 11 kwietnia obudziłam się z bólem myśle no tak miesiączka🤣 po dniu oczekiwania nic... coś mnie tknęło i zrobiłam test🥰 dokładnie 10 sekund czekałam na wynik i ku mojemu zaskoczeniu pozytywny 😍😍
Szok i niedowierzanie... 8 tydzień pierwsza wizyta u położnej ( na stałe mieszkam w Holandii) i co???? Pani mówi ze ma niespodziankę bo są dwa 👶🏻👶🏻!!!! Tak wiec trzymam kciuki żeby do grudnia wytrzymać🤣
Ale super wiadomosc! No wzruszyłam się!!
 
Witam przyszłe mamusie😍
Jestem całkowicie zielona w temacie ciąży 🙈 10 lat starania i nic... daliśmy sobie czas do końca tego roku... ciagle mówiłam co ma być to będzie 😍 11 kwietnia obudziłam się z bólem myśle no tak miesiączka🤣 po dniu oczekiwania nic... coś mnie tknęło i zrobiłam test🥰 dokładnie 10 sekund czekałam na wynik i ku mojemu zaskoczeniu pozytywny 😍😍
Szok i niedowierzanie... 8 tydzień pierwsza wizyta u położnej ( na stałe mieszkam w Holandii) i co???? Pani mówi ze ma niespodziankę bo są dwa 👶🏻👶🏻!!!! Tak wiec trzymam kciuki żeby do grudnia wytrzymać🤣
to gratulacje. Za tylke lat starań w prezencie drugie 😊 ja tez mieszkam w Holandii 6 lat staraliśmy się o maluszka pierwsza ciaza skończyła się poronieniem. Druga na szczęście skończyła się śliczna dziewczynka tera mała ma 2 latka. I aktualnie jestem w 13 tc 😊
 
Chciałam na NFZ zrobić, ale lekarz nie dał mi skierowania na nic więcej niż morfologia, mocz, glukoza TSH i grupa krwi. Dziś kończę 11tc i dupa, nie mogę już czekać , potrzebuję tych wyników do lekarza prywatnie. Lekarz na NFZ ma mnie ewidentnie w dupie.
U mnie na zapyziałej wsi w standardzie gin wypisuje HIV, żółtaczkę, toxo , różyczkę i parę innych, w sumie 11 z moczem i morfologią.
Może poszukaj jakiegoś innego doraźnego gina na NFZ? Ja chodzę generalnie do prywatnego, bo super trafiłam i nie chcę innego, ale badania robię od tego na fundusz. W końcu nikt nie zabroni konsulatcji z innym lekarzem 😉
 
Może zależy gdzie. Ja ostatnim razem chyba za ok. 1,5 mialam termin na NFZ. Przy rejestracji mówiłam, ze jestem w ciąży, bo chyba zawsze sie o to pytają,ale nic to nie dało.
Jeśli jesteś w ciąży to każdy specjalista musi Cię przyjąć w ciągu max tygodnia. Wyniki bhcg wystarczą jako "dowód ciąży". Ja korzystam z endokrynologa i neurologa. U endo musiałam "wyszczekać" swoje, bo Pani uparcie chciała dać termin za 3msc. Trzeba wtedy żądać odmowy przyjęcia na piśmie i zgłaszać do NFZ, bo to ich obowiązek a nie łaska. Płacimy kupę kasy na składki a jak co do czego to prywatnie trzeba 😤
 
reklama
Do góry