reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Wyniki moczu wskazują że bakterie są ale pojedyncze no i fosforany bezpostaciowe są liczne. Kochane podpowiedzcie co dalej? Czy zacząć stosować już jakieś tabletki żurawinowe? I czy przyspieszyć wizyte u gin która zaplanowana jest na przyszły poniedziałek?
 

Załączniki

  • 20210517_181631.jpg
    20210517_181631.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 60
reklama
Byłam na Sorze, nie mogłam wytrzymać.. lekarz twierdzi, że nic złego nie widać, że czasami pęknie jakaś żyłka, jak wróciłam to padłam ze zmęczenia..a teraz mam jeszcze więcej plamienia... Ale to pewnie przez ingerencję dopochwową.. mam brać paczkę Duphastonu... Zobaczymy.. "wiercipiętka" ma 3.25cm czyli urosła od środy sporo ... miała 25,2🥰🥰
to dobrze ze nic poważnego się nie dzieje. Czasami warto sprawdzić żeby być tylko pewnym bo w końcu zamartwianie się nie pomaga 😊
 
My też już po wizycie 😁🥰pięknie rośniemy i mamy już 16.85 mm🥰❤ Serduszko bije jak szalone 🥰 Wszystko jest w porządku na szczęście mamy tylko odpoczywać nie denerwować się i cieszyć😁🥰❤ Dostałam skierowanie na kolejne wyniki i następna wizyta za 3-4 tyg . Chyba oszaleje do tego czasu🤣🙈🤷‍♀️
 

Załączniki

  • 16212733544384022070836356768887.jpg
    16212733544384022070836356768887.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 108
Byłam na Sorze, nie mogłam wytrzymać.. lekarz twierdzi, że nic złego nie widać, że czasami pęknie jakaś żyłka, jak wróciłam to padłam ze zmęczenia..a teraz mam jeszcze więcej plamienia... Ale to pewnie przez ingerencję dopochwową.. mam brać paczkę Duphastonu... Zobaczymy.. "wiercipiętka" ma 3.25cm czyli urosła od środy sporo ... miała 25,2🥰🥰
Ja też byłam na sorze z plamieniem i pani doktor powiedziała, że 2 dni mogę jeszcze plamić, bo tam się musi coś oczyścić. Plamiłam od poniedziałku do czwartku. W piątek miałam wizytę u ginekologa i było czysto. Też pękło mi jakieś naczynko. Ja biorę luteinę dopochwową, zapobiegawczo mam ją do brać do czwartkowej wizyty.
Ja byłam o tyle przestraszona, że serce biło, ale dziecko jakby nie urosło. Okazało się, że wina błędnego pomiaru i wszystko było w porządku.
 
Ja też byłam na sorze z plamieniem i pani doktor powiedziała, że 2 dni mogę jeszcze plamić, bo tam się musi coś oczyścić. Plamiłam od poniedziałku do czwartku. W piątek miałam wizytę u ginekologa i było czysto. Też pękło mi jakieś naczynko. Ja biorę luteinę dopochwową, zapobiegawczo mam ją do brać do czwartkowej wizyty.
Ja byłam o tyle przestraszona, że serce biło, ale dziecko jakby nie urosło. Okazało się, że wina błędnego pomiaru i wszystko było w porządku.
to tez strachu się pewnie najadłaś
 
reklama
Do góry