reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny kiedy i kto decyduje o tym czy bedzie cesarka czy porod naturalny? Ja jestem teraz na początku 3 miesiąca ciazy, moja pani ginekolog powiedziała ze mam udac sie do ortopedy i on wyda oświadczenie czy moge rodzic naturalnie czy nie. Poniewaz mam problem z miednicą cala, biodrami i stawami krzyzowo biodrowymi. Podejrzewano u mnie nowotwor ale złośliwość wykluczyli przez robioną biopsje, tylko ze tez podjerzewają dysplacje wloknistą ale jej nie potwierdzili i dalej nie wiedza co mi jest. W kazdym razie mam te biodra troche znieksztalcone, na zdjeciach rtg itp jest rowniez spojenie lonowe krzywe bo jedna strona jest wyzej a druga nizej. Czy ta doktorka poprostu nie chce brac odpowiedzialnosci za decyzje i nie wie czy mogw rodzic naturalnie dlatego zwala odpowiedzialnosc na ortopede? To nie lekarz prowadzacy powinien podjac decyzję?
 
reklama
Hej dziewczyny, wlasnie widze ze juz bylo tu pisane setki postow pod grudzien 2021! Czy jest tu nas wiele? Ja jestem Agnieszka mam 31 lat, mam coreczke 16,5 miesiaca i nie moge doczekac sie polowkowych, w pierwszej ciazy dopiero wtedy dowiedzialam sie o plci, tutaj gdzie mieszkam czesto nie mowia jeszcze w 12tc. Jak sie czujecie?
 
Dziewczyny kiedy i kto decyduje o tym czy bedzie cesarka czy porod naturalny? Ja jestem teraz na początku 3 miesiąca ciazy, moja pani ginekolog powiedziała ze mam udac sie do ortopedy i on wyda oświadczenie czy moge rodzic naturalnie czy nie. Poniewaz mam problem z miednicą cala, biodrami i stawami krzyzowo biodrowymi. Podejrzewano u mnie nowotwor ale złośliwość wykluczyli przez robioną biopsje, tylko ze tez podjerzewają dysplacje wloknistą ale jej nie potwierdzili i dalej nie wiedza co mi jest. W kazdym razie mam te biodra troche znieksztalcone, na zdjeciach rtg itp jest rowniez spojenie lonowe krzywe bo jedna strona jest wyzej a druga nizej. Czy ta doktorka poprostu nie chce brac odpowiedzialnosci za decyzje i nie wie czy mogw rodzic naturalnie dlatego zwala odpowiedzialnosc na ortopede? To nie lekarz prowadzacy powinien podjac decyzję?
Ja bym zaufała specjalistom :) jestem po nagłym CC, rodziłam w przypadkowym szpitalu na wakacjach w 7 miesiącu ciąży i tam jakiś przypadkowy lekarz kazał mi rodzić naturalnie. Na szczęście moja dr prowadząca była pod telefonem (była to północ) i przekonała tego lekarza do cc - okazało się, że dziecko było tak obwinięte pępowiną i zaklinowane, że nawet podczas cc mieli problem z jego wydobyciem, syn urodził się cały siny i opuchnięty na twarzy, kilka tygodni miał wybroczyny. Wiem, że cc to nie najlepsza droga dla dziecka, ale ja mam taki uraz, że teraz na pewno nie dam się namówić na poród SN (zresztą chyba nikt mi go nie proponuje póki co, bo jeszcze zakażono mnie po drodze WZW B :( ).
 
Hej dziewczyny, wlasnie widze ze juz bylo tu pisane setki postow pod grudzien 2021! Czy jest tu nas wiele? Ja jestem Agnieszka mam 31 lat, mam coreczke 16,5 miesiaca i nie moge doczekac sie polowkowych, w pierwszej ciazy dopiero wtedy dowiedzialam sie o plci, tutaj gdzie mieszkam czesto nie mowia jeszcze w 12tc. Jak sie czujecie?
Hej 😊 trochę tu nas jest 😊😊 tez mam termin z OM na 15.12, chociaż ostatnio nawet według usg wyszło 13.12. Tez nie mogę się doczekać poznania płci, już chciałabym wszystko zacząć kupować ♥️
 
Hej 😊 trochę tu nas jest 😊😊 tez mam termin z OM na 15.12, chociaż ostatnio nawet według usg wyszło 13.12. Tez nie mogę się doczekać poznania płci, już chciałabym wszystko zacząć kupować ♥️
Wow super :) jak się czujesz? Ja miałam mega nudności i wymioty przez dobry miesiąc, teraz już jest o wiele lepiej ale jeszcze nie super. Oby na dniach już było ok.
Ja mam już córeczkę i bardzo praktycznie byłoby abym była w ciąży z córką :p moja córeczka jest z 30.12.2019 więc ubrania pasowałyby idealnie :D
 
Wow super :) jak się czujesz? Ja miałam mega nudności i wymioty przez dobry miesiąc, teraz już jest o wiele lepiej ale jeszcze nie super. Oby na dniach już było ok.
Ja mam już córeczkę i bardzo praktycznie byłoby abym była w ciąży z córką :p moja córeczka jest z 30.12.2019 więc ubrania pasowałyby idealnie :D
Tez z grudnia, ale super 😄 może dzieciaki będą mogły wspólna imprezę wyprawiać 😂 to będzie moje pierwsze dziecko, od początku nie czuje się tragicznie, mdłości praktycznie nie było, kilka dni, może z tydzień. Jedynie bardziej zmęczona cały czas jestem, chociaż teraz już czuje, ze z dnia na dzień jest lepiej 😊
 
Dziewczyny kiedy i kto decyduje o tym czy bedzie cesarka czy porod naturalny? Ja jestem teraz na początku 3 miesiąca ciazy, moja pani ginekolog powiedziała ze mam udac sie do ortopedy i on wyda oświadczenie czy moge rodzic naturalnie czy nie. Poniewaz mam problem z miednicą cala, biodrami i stawami krzyzowo biodrowymi. Podejrzewano u mnie nowotwor ale złośliwość wykluczyli przez robioną biopsje, tylko ze tez podjerzewają dysplacje wloknistą ale jej nie potwierdzili i dalej nie wiedza co mi jest. W kazdym razie mam te biodra troche znieksztalcone, na zdjeciach rtg itp jest rowniez spojenie lonowe krzywe bo jedna strona jest wyzej a druga nizej. Czy ta doktorka poprostu nie chce brac odpowiedzialnosci za decyzje i nie wie czy mogw rodzic naturalnie dlatego zwala odpowiedzialnosc na ortopede? To nie lekarz prowadzacy powinien podjac decyzję?
może chce się upewnić czy nie będziesz miała problemów przy naturalnym porodzie. Ja mam problemy z sercem i w ciąży lekarze musieli się konsultować czy nie będę miała problemów z tego powodu. Wydaje mi się ze dobrze ze Cię tam wysłała.
 
Hej dziewczyny, wlasnie widze ze juz bylo tu pisane setki postow pod grudzien 2021! Czy jest tu nas wiele? Ja jestem Agnieszka mam 31 lat, mam coreczke 16,5 miesiaca i nie moge doczekac sie polowkowych, w pierwszej ciazy dopiero wtedy dowiedzialam sie o plci, tutaj gdzie mieszkam czesto nie mowia jeszcze w 12tc. Jak sie czujecie?
miło Cię poznać ja jestem Emilia mam 2 letnia córeczkę. Teraz jestem w 12tc. A gdzie mieszkasz? Bo napisałaś tak jak byś nie mieszkała w pl. A ogólnie większość dziewczyn przeniosła się na wątek prywatny 😊
 
Cześć dziewczyny :)
Długo męczycie się z mdłościami? Już myślałam że ten objaw mnie ominie, ale od piątku cały czas je odczuwam 😕 Dzisiaj 9t1d
 
reklama
Do góry