reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
mnie na szczęście takie atrakcje mijają 😊
To przybijam piątkę 😅 ani razu nie miałam mdłości, tylko senność. A kończymy już 12 tc

A co do porodu jestem zdecydowana na naturalny, aczkolwiek uważam, że warto zaufać specjalistom, jeśli właśnie np ortopeda zaleca cesarkę komuś, to trzeba mu zaufać, wie co robi. Ważne żeby mama i dziecko byli bezpieczni i zdrowi.
 
miło Cię poznać ja jestem Emilia mam 2 letnia córeczkę. Teraz jestem w 12tc. A gdzie mieszkasz? Bo napisałaś tak jak byś nie mieszkała w pl. A ogólnie większość dziewczyn przeniosła się na wątek prywatny 😊
Hej, czekam na akceptację w grupie prywatnej... Mieszkam w Australii i czekam na powrót do Europy, ale rodzic będę tu... Mam nadzieję że niedługo do Was dołączę, nie za dobrze jeszcze znam te forum dopiero dziś tu się zalogowałam
 
To przybijam piątkę 😅 ani razu nie miałam mdłości, tylko senność. A kończymy już 12 tc

A co do porodu jestem zdecydowana na naturalny, aczkolwiek uważam, że warto zaufać specjalistom, jeśli właśnie np ortopeda zaleca cesarkę komuś, to trzeba mu zaufać, wie co robi. Ważne żeby mama i dziecko byli bezpieczni i zdrowi.
ja w poprzedniej ciąży tez nie miałam 😊

Zgadzam się trzeba mieć zaufanie do swojego lekarza a jeżeli się nie ma to moim zdaniem powinno się zmienić lekarza. Bo wiadomo idąc u ufając lekarzowi kobieta jest spokojniejsza. A jak się nie ufa to i bez żadnych dolegliwości kobieta będzie się martwić o wszystko.

Ja ostatnio miałam cesarkę mam nadzieje ze tym razem uda się naturalnie. 😊
 
Hej, czekam na akceptację w grupie prywatnej... Mieszkam w Australii i czekam na powrót do Europy, ale rodzic będę tu... Mam nadzieję że niedługo do Was dołączę, nie za dobrze jeszcze znam te forum dopiero dziś tu się zalogowałam
No to masz kawałek 😊 ja tez nie dokonać jestem tutejsza choć zdecydowanie mi dłużej do dziewczyn bo ja akurat w Holandii jestem 😊
 
Cześć dziewczyny :)
Długo męczycie się z mdłościami? Już myślałam że ten objaw mnie ominie, ale od piątku cały czas je odczuwam 😕 Dzisiaj 9t1d
10t5d-nadal są, w poprzedniej ciąży znikły chyba ok 13-14 tc. I mam nadzieję, że i teraz to będzie max, bo były i sa znacznie bardziej uciążliwe.
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Faktycznie olałam tego lekarza i jego decyzję o clexane... W piątek mam wizytę u lekarki nfz i ciekawa jestem co ona o tym sądzi, zapytam ją. Apropo mdłości - to ja mam w dalszym ciągu od 6 tygodnia ciąży. Z tym, że teraz tylko popołudniami lub późnym wieczorem... Ogólnie też miałam plamienia, bo był krwiak 3mm dalej łykam duphaston 3x1 plus luteina pod język 2x2 - czasami biorę tylko 2x1 bo zygac się chce. Najgorszy to chyba brak seksu... 😁 Niby zakaz, ale chyba bym się skusiła 😂
 
Tez z grudnia, ale super 😄 może dzieciaki będą mogły wspólna imprezę wyprawiać 😂 to będzie moje pierwsze dziecko, od początku nie czuje się tragicznie, mdłości praktycznie nie było, kilka dni, może z tydzień. Jedynie bardziej zmęczona cały czas jestem, chociaż teraz już czuje, ze z dnia na dzień jest lepiej 😊
Ja mam termin wg USG na 13 grudnia, ciążę mam prowadzoną wg USG bo mam dużą rozbieżność. Wg om mam termin na 19 listopada, dlatego pisałam głównie na listopadówkach. Córkę urodziłam 6 grudnia a mąż ma urodziny 14 grudnia.
 
reklama
Ja mam termin wg USG na 13 grudnia, ciążę mam prowadzoną wg USG bo mam dużą rozbieżność. Wg om mam termin na 19 listopada, dlatego pisałam głównie na listopadówkach. Córkę urodziłam 6 grudnia a mąż ma urodziny 14 grudnia.
U nas będzie co miesiąc impreza 😄 bobas grudzień, ja styczeń i mąż luty
 
Do góry