reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
ja miałam ketony przez pół poprzedniej ciąży.. miałam stwierdzona cukrzyce ciążowa i regulowałam ją tylko dietą. Po pieczywie i makaronie cukier miałam za wysoki wiec naturalnie jadłam mało węgli a lekarze się wcale nie przejmowali tymi ketonami w moczu 🤷‍♀️ w dniu porodu miałam +9 kg, po miesiącu wróciłam do wagi sprzed ciąży 😊
Czyli te ketony wcale nie są takie groźne
 
No to mam to samo. Rano wstaje jak młoda bogini, a wieczorem jak już zdejmie stanik I położę się do łóżka i wstaje jeszcze na siku, to każda z nich waży po 10 kg.
Ja to cały dzień czuje się jak stara bogini xD rano mdłości wieczorem piersi cały dzień zmęczenie, jak nie urok to sraczka, ze tak powiem 😂😂😂
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji4] trzeba skorzystać z chwili spokoju zanim synowie wstaną i napić się kawy w ciszy. Pijecie nadal kawę? Ja i tak piję słaba z mlekiem i jedna dziennie więc chyba przy tym zostanę.

Co do ketonów to ja jestem ciekawa czy mi wyjdą, zwłaszcza, że ograniczam węglowodany
hehe szczesciara :) moi synowie nie spia od 6 🤣
 
Ja nie dam rady pić kawy 🙄 a tak kocham kawunie, mmm spienione mleczko 🥰 ajajaj ale jakoś mnie tak odrzuca...
 
reklama
Do góry