reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Nie wiem nawet nie znam tej choroby ale jeśli nie czuje się żeby przytyć czy coś to po co robiła sobie dziecko 🙈🥺
Mi tez przykro z powodu figory ale trzeba coś postawić jako priorytet 😉
Choroby psychiczne nie są takie proste :) ja znam ten ból bo tak jak mowie, miałam bulimię i epizod anorektyczny, mowie epizod bo zanim wyglądałam jak anorektyczka rodzina zauważyła że coś jest nie tak, to jest potworna choroba, poza tym nie wiadomo czy to dziecko było wystarane czy było wpadką, zakładam, ze wpadka i ze są to dzieciaki, pewnie liceum, skazując dziewczynę na cierpienie skażemy na cierpienie tez to dziecko, naprawdę w niektórych przypadkach aborcja to jest to lepsze rozwiązanie moim zdaniem, ciąża to nie kara
 
reklama
Tylko że u mnie rano jest prawie że płaski a wieczorem balon, no to nie wiem czy się wzdęciami chwalic[emoji23][emoji23][emoji23] poczekam chyba aż będę pewna że to już ciążowy i wtedy wam zrobię zdjęcie[emoji12]
ja jak nie byłam w ciąży to byłam uznawana za kobietę ciężarną 🤣 raz w lidlu miałam bardziej opięty płaszczyk i czekam w kolejce i czekam duuuzo ludzi było a kasjerka na glos "ale znieczulica w tym kraju żeby ciężarnej nie przepuścić" Haha wolałabym się nie przyznawać że nie ma racji bo i tak wszystkie oczy na mnie hah. Niby mam 171 i 79,6kg (przed chwilą ważyłam 😅) to póki co mój brzuch to jedynie wystające sadelko. Ale teraz przynajmniej nie wciągam brzucha jak idę ulica bo kto to widział wciągać brzuch ciążowy 😂😂😂
 
Ja robię papa i prenatalne razem podobno musi być w tym samym dniu za pierwszym razem tez tak miałam a nad Nifty jeszcze myśle muszę pomyśleć i poczytać. Jak tam nasze wizytujące dziewczyny ???
Można je zrobić tego samego dnia, ale można też pappę parę dni szybciej. Pisze o tym nawet mama ginekolog. Lekarze tak proponują, żeby w dniu USG móc zrobić opis
 
Można je zrobić tego samego dnia, ale można też pappę parę dni szybciej. Pisze o tym nawet mama ginekolog. Lekarze tak proponują, żeby w dniu USG móc zrobić opis
ja czytam ze na wynik czeka się do 10 dni dlatego lekarze proponują robić szybciej i oni sobie jakoś kalkuluje roznice wyniku i USG, dlatego zostanę przy tym jak chciałam o zrobię 9 dni przed badaniem USG żeby wynik dotarł na czas.
 
Odrzuciło mnie od mięsa. Siedzę nad schabem z wczoraj i męczę się, ale największą ochotę to mam na surówkę.
 
Przyznam, że strasznie mnie zdenerwował ten wpis... 😡 Ja po prostu nie mogę zrozumieć tej niesprawiedliwości... Jest tyle kobiet, które pragną dziecka, a nie mogą zajść w ciążę, a jeśli już zajdą to mają problem, żeby ją donosić... A tutaj jest taka laska, która nawet losem swojego dziecka się nie przejmuje, dla niej wygląd jest najważniejszy... Wiele kobiet marzy, by dotrwać do 15 tygodnia, a ona chce zabić takiego dużego już dzidziusia. 😭
Takich przypadków jest mnóstwo. W moim otoczeniu jest laska, która ma już 5 dzieci, dwoje jej zabrała opieka społeczna, bo patologia, bo nie miała z czego utrzymać... I niedawno urodziła kolejne... Nie mogę tego zrozumieć... 😭
 
reklama
A cycki nadal raz bolą, A raz nie... 🤣
ja bym chciała żeby bolały i bolały i żeby było mi źle i nie dobrze, mój mąż nie ma za dobrze ze mną bo ciągle mu narzekam że mdlosci że "Tity bolą" 😂 ale ja chce te wszystkie objawy bo jak sobie myślę że ich nie będzie to w głowie znów czarny scenariusz
 
Do góry