reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja robię papa i prenatalne razem podobno musi być w tym samym dniu za pierwszym razem tez tak miałam a nad Nifty jeszcze myśle muszę pomyśleć i poczytać. Jak tam nasze wizytujące dziewczyny ???
 
To ta panienka tutaj ....
my tutaj boimy się o każdy dzień a ona ....
 

Załączniki

  • IMG_7690.jpg
    IMG_7690.jpg
    145,8 KB · Wyświetleń: 122
To ta panienka tutaj ....
my tutaj boimy się o każdy dzień a ona ....
Oj to trochę wyglada na to (jeśli to nie prowokacja) że dziewczyna potrzebuje iść do specjalisty, nadal widać ma psychiczny problem jeśli chodzi o wygląd... Niestety, ja tez miałam bulimię i epizod anorektyczny, wyleczyłam się z tego, ale wyobrażam sobie jaki dziewczyna może mieć w głowie teraz koszmar w związku ze zmieniającym się ciałem, to co ona pisze nie jest zdrowe i normalne, zaleciła bym natychmiastową konsultację z psychiatrą, aborcja tu może być wskazana. Ja wiem jak. Iektore kobiety może to wkurwić, bo one się tyle starają a tu taki kwiatek, ale nie możemy tak na to patrzeć, każdy jest indywidualnym bytem i nie może y innym kazać robić czegoś bo my nie może h tego zrobić. Jak to się mówi, gdzie diabeł nie może tam babę pośle... Tak nie może być, dziewczyna potrzebuje ewidentne wsparcia i pomocy w ustaleniu priorytetow. Oczywiście jeśli to nie jest prowokacja
 
Oj to trochę wyglada na to (jeśli to nie prowokacja) że dziewczyna potrzebuje iść do specjalisty, nadal widać ma psychiczny problem jeśli chodzi o wygląd... Niestety, ja tez miałam bulimię i epizod anorektyczny, wyleczyłam się z tego, ale wyobrażam sobie jaki dziewczyna może mieć w głowie teraz koszmar w związku ze zmieniającym się ciałem, to co ona pisze nie jest zdrowe i normalne, zaleciła bym natychmiastową konsultację z psychiatrą, aborcja tu może być wskazana. Ja wiem jak. Iektore kobiety może to wkurwić, bo one się tyle starają a tu taki kwiatek, ale nie możemy tak na to patrzeć, każdy jest indywidualnym bytem i nie może y innym kazać robić czegoś bo my nie może h tego zrobić. Jak to się mówi, gdzie diabeł nie może tam babę pośle... Tak nie może być, dziewczyna potrzebuje ewidentne wsparcia i pomocy w ustaleniu priorytetow. Oczywiście jeśli to nie jest prowokacja

Nie wiem nawet nie znam tej choroby ale jeśli nie czuje się żeby przytyć czy coś to po co robiła sobie dziecko 🙈🥺
Mi tez przykro z powodu figory ale trzeba coś postawić jako priorytet 😉
 
reklama
Ehh... nie jestem psychologiem, ale z tego wpisu widać, ze dziewczyna ma jakieś głębsze problemy psychiczne. Nie jesteśmy w jej sytuacji więc myśle, że nie nam to oceniać czy obrażać. Tak, my boimy się o każdy dzień, ale to, że ona ma takie podejście a nie inne niczego w naszym życiu nie zmieni. A dziewczynie przydałaby się pomoc specjalisty...
 
Do góry