reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny, jestem załamana... 😭 Odebrałam przed chwilą wyniki badań i mam tragedię jeśli chodzi o mocz... Wyszły mi leukocyty i białko... Już naczytałam się w necie, że to jest duże zagrożenie dla dziecka... Czy serio to już wyrok? Napisałam do mojego lekarza, ale jeszcze nie mam odpowiedzi... 😭 Zaraz oszaleje... 😭
mi wyszly bakterie ale po zrobieniu posiewu okazalo się że nic się nie dzieje. Ponoć śluz teraz może bardzo zanieczyszczać i lekarka mi podpowiedziała żeby przed oddaniem próbki zamontować sobie tampon wtedy mniej się przedostanie.
Badanie moczu naprawdę jest trudno czasem zrobić zeby wyszło wiarygodnie.
 
reklama
U mnie taki, ale chce na razie się do niego przyzwyczajać...
 

Załączniki

  • 20210510_145429.jpg
    20210510_145429.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 128
Cześć dziewczyny, ja również będę rodzic w grudniu mam nadzieje,ze wszystko się uda, bez żadnych komplikacji 😉 Jest to moja pierwsza ciąża i trochę się tym stresuje….Termin mam na 7.12 ☺️ A od jakiś 3 tyg. uporczywe mdłości i wymioty, a od wczoraj straszne zawroty głowy ( większość dnia spędzam w łóżku i mam straszne wyrzuty sumienia,ale nie jestem w stanie nic więcej robić 😔), ale wiadomo oby wszystko było dobrze to i dam radę to wytrzymać 😉 Pozdrowienia i miłego dnia!
może to pocieszające albo i nie ale ja tez spędzam większość czasu na kanapie 🤷🏻‍♀️ jakoś damy rade
 
reklama
Nie martw się. Spokojnie. Ja mam przewlekły białkomocz i lekarka mi powiedziała, żeby się nie stresować, jeśli wzrośnie w ciąży. Poza tym to może być objaw grzybicy, jakiegoś zakażenia. Dostaniesz leki i przejdzie
W Internecie wyczytałam, że to zagraża dziecku, czy to prawda? 😭 Ja mam białka 50 mg, a leukocyty 13-20... Więc sporo... 😭
 
Do góry