reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Mnie ostatnio tak lekarz nastawił, że nie biorę pod uwagę, że może być źle. Jest dobrze i jestem szczęśliwa. 😘
 
reklama
Dziewczyny, a robicie test pappa? Na prenatalne Idę 21.05, ale właśnie nie wiem jak to wygląda z tym pappa?
 
Tu mam rozpiskę od lekarza dot. Badań
 

Załączniki

  • IMG_20210510_142105468.jpg
    IMG_20210510_142105468.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 64
Witam was z terminem na 6 grudnia, za mną już masakrycznych 12 tygodni. Co bym nie zjadła i tak kończy się to 🤮 rano czy wieczór bez znaczenia.
Dziś odebrałam wyniki badań i trochę zaczęłam się martwić. Z krwi w sumie wyniki nie są jakieś źle ale mocz.... Napewno jest jakaś infekcja lub coś. Ale bardziej mnie martwi że toxoplasma igg ii wyszła 15 a normą jest do 8. Któraś też tak miała ?
 
Trafiłaś teraz na taka grupę gdzie maluszki zostają i koniec kropka 😊🤰🏼😅 mów to maleństwu cały czas ☺️
Ze czekamy na

Trafiłaś teraz na taka grupę gdzie maluszki zostają i koniec kropka 😊🤰🏼😅 mów to maleństwu cały czas ☺️
Ze czekamy na niego ❤️🤰🏼
Mój lekarz mówi do mnie ,że musi być dobrze i tego się trzymam 😁 nawet dziś jak byłam po skierowanie na prenatalne to też tak mówił 😉 Jest nadzieja w końcu to grudzień 🥰
 
Witam was z terminem na 6 grudnia, za mną już masakrycznych 12 tygodni. Co bym nie zjadła i tak kończy się to 🤮 rano czy wieczór bez znaczenia.
Dziś odebrałam wyniki badań i trochę zaczęłam się martwić. Z krwi w sumie wyniki nie są jakieś źle ale mocz.... Napewno jest jakaś infekcja lub coś. Ale bardziej mnie martwi że toxoplasma igg ii wyszła 15 a normą jest do 8. Któraś też tak miała ?
igg to przeciwciała, czyli mogłaś przechorował, ale zrobiłabym igm toxo dodatkowo, żeby sprawdzić, czy aktualnie jej nie masz:)
 
reklama
Witam was z terminem na 6 grudnia, za mną już masakrycznych 12 tygodni. Co bym nie zjadła i tak kończy się to 🤮 rano czy wieczór bez znaczenia.
Dziś odebrałam wyniki badań i trochę zaczęłam się martwić. Z krwi w sumie wyniki nie są jakieś źle ale mocz.... Napewno jest jakaś infekcja lub coś. Ale bardziej mnie martwi że toxoplasma igg ii wyszła 15 a normą jest do 8. Któraś też tak miała ?
A czy to nie znaczy, że przeszłaś już toksoplazmozę i masz przeciwciała?
 
Do góry