reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej
W końcu czuje się dobrze, odpukać. Może "kluczem" jest aktywność, bo rano pojechałam z Mlodym na rowerze do szkoły😉
Jak się tak dobrze czuje, to nawet myśli mam bardziej optymistyczne.
tak, ja zauważyłam, ze jak utknę w łóżku to jest najgorzej, ze muszę się rano poruszać, to wtedy mdłości mniejsze i ogólnie lepiej
 
reklama
Dziewczyny, a robicie test pappa? Na prenatalne Idę 21.05, ale właśnie nie wiem jak to wygląda z tym pappa?
tak, ja przed chwila właśnie kupiłam w diagnostyce papp-a i hcg, i z tym wynikiem idę na usg prenatalne do mojego lekarza :) tak kazał zrobić, jeszcze myśle nad nifty, ale zobaczymy :)
 
Laski czy my coś mamy załatwić? Jeśli jestem na KRUS to żadnych zwolnień nie daje ale czy np do jakiejś położnej się trzeba zapisać,coś gdzie zgłosić? Bo ja to tak tylko wizyty u gina o tyle narazie. Szpital to chyba potem przed porodem..jakoś narazie do kolejne wizyty nie myślę o niczym bo wydaje mi się za wcześniej i na wyprawkę i remont i w ogóle ;) jest we mnie maluszek i tyle.
Do położnej można się zgłaszać od 24tc wcześniej nawet nie przyjdzie:)
Dziewczyny, a robicie test pappa? Na prenatalne Idę 21.05, ale właśnie nie wiem jak to wygląda z tym pappa?
Ja robie :) kilka złoty więcej a będę pewniejsza
tak, ja przed chwila właśnie kupiłam w diagnostyce papp-a i hcg, i z tym wynikiem idę na usg prenatalne do mojego lekarza :) tak kazał zrobić, jeszcze myśle nad nifty, ale zobaczymy :)
Ja też będę robić w diagnostyce hm ile się czeka na wynik?
U mnie powiedzieli 145 zł plus 10 za igłę:)
 
a widzisz a mi lekarz nie mówił ile dni przed USG ten pappa tylko powiedział że mogę zacząć robić ten test od 17maja, hmmm. A chce go zrobić 19maja a do USG wtedy jest 9 dni różnicy o teraz nie wiem już.
Nie wiem, u nas tak to wygląda. Chyba najlepiej dopytać lekarza
 
Cześć dziewczyny ☺ mnie dziś strasznie boli glowa, ogólnie mam migreny i czytałam że w ciąży maga pojawiać się częściej... Prenatalne mam 28 mają test papa też wtedy robię... Macie też bóle głowy??? Bierzecie apap???
 
Dziewczyny, jestem załamana... 😭 Odebrałam przed chwilą wyniki badań i mam tragedię jeśli chodzi o mocz... Wyszły mi leukocyty i białko... Już naczytałam się w necie, że to jest duże zagrożenie dla dziecka... Czy serio to już wyrok? Napisałam do mojego lekarza, ale jeszcze nie mam odpowiedzi... 😭 Zaraz oszaleje... 😭
 
Dziewczyny, jestem załamana... 😭 Odebrałam przed chwilą wyniki badań i mam tragedię jeśli chodzi o mocz... Wyszły mi leukocyty i białko... Już naczytałam się w necie, że to jest duże zagrożenie dla dziecka... Czy serio to już wyrok? Napisałam do mojego lekarza, ale jeszcze nie mam odpowiedzi... 😭 Zaraz oszaleje... 😭
Dużo?
 
reklama
Dziewczyny, jestem załamana... 😭 Odebrałam przed chwilą wyniki badań i mam tragedię jeśli chodzi o mocz... Wyszły mi leukocyty i białko... Już naczytałam się w necie, że to jest duże zagrożenie dla dziecka... Czy serio to już wyrok? Napisałam do mojego lekarza, ale jeszcze nie mam odpowiedzi... 😭 Zaraz oszaleje... 😭
Nie martw się. Spokojnie. Ja mam przewlekły białkomocz i lekarka mi powiedziała, żeby się nie stresować, jeśli wzrośnie w ciąży. Poza tym to może być objaw grzybicy, jakiegoś zakażenia. Dostaniesz leki i przejdzie
 
Do góry