reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Cześć Dziewczyny [emoji259]
Długo tu jakoś nie zaglądałam, ale też dużo się u mnie działo.
Na szczęście z fasolka jest wszystko ok. 04.05 miałam kolejna wizytę i już miało 2.87 cm, serduszko bije ładnie nawet chwilę puściła mi, żebym mogła posłuchać cudowne uczucie [emoji7]
Teraz mam trochę więcej czasu to będę starała się częściej zaglądać.
A w którym tygodniu miałaś wizytę?
 
reklama
u mnie dzis lepiej. Zjadłam śniadanie czyli mleko z płatkami i wypilam jeszcze dodatkowy 1l. Jak ja do tej pory żyłam bez tego mleka. Jest mi nie dobrze ale bez sensacji. Dziś mamy imprezę u teściów i trochę się martwię czy nie usnę przy stole bo nad drzemkami nie umiem zapanować.

Czekam na dobre wieści z dzisiejszych wizyt.

Mam podobnie z tymi drzemkami [emoji6]
 
Hej
W końcu czuje się dobrze, odpukać. Może "kluczem" jest aktywność, bo rano pojechałam z Mlodym na rowerze do szkoły😉
Jak się tak dobrze czuje, to nawet myśli mam bardziej optymistyczne.
 
reklama
Dziewczyny pies mnie chce dziś wykończyć 🤣 od rana chce się ze mną bawić, przynosi mi zabawki, liny, a jak na chwilę się położyłam to zaczepiał mnie łapką 😛🙉
 
Do góry