reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Jakoś inne ciąże nie przypominam sobie żebym się tak stresowała 🙁😐 a teraz to bardzo 🥺
Trzymam kciuki za ciebie 🥰😘
 
reklama
Tez wam widać już brzuszki powoli?

Ja dzis 9+3, mdłości powoli ustają, tylko rano i wieczorem jest ciezko, ale nie tak jak 6,7,8 tydzien gdzie plackiem leżałam całe dnie, mam nadzieje, ze to już czas, żeby mijały powoli, wam tez mijają powolutku?
 
Laski czy my coś mamy załatwić? Jeśli jestem na KRUS to żadnych zwolnień nie daje ale czy np do jakiejś położnej się trzeba zapisać,coś gdzie zgłosić? Bo ja to tak tylko wizyty u gina o tyle narazie. Szpital to chyba potem przed porodem..jakoś narazie do kolejne wizyty nie myślę o niczym bo wydaje mi się za wcześniej i na wyprawkę i remont i w ogóle ;) jest we mnie maluszek i tyle.
Możesz wziąć zwolnienie jeśli jesteś na KRUS ale to śmieszne pieniądze 10 zł za każdy dzień zwolnienia. Za miesiąc dostaniesz 300 zł.
Ja w trakcie ciąży nie chodziłam do położnej tylko do lekarza, a szpital to jak odeszły mi wody pojechałam, przed porodem nie odwiedzam oddziału ginekologiczno- położniczego😉
 
Tez wam widać już brzuszki powoli?

Ja dzis 9+3, mdłości powoli ustają, tylko rano i wieczorem jest ciezko, ale nie tak jak 6,7,8 tydzien gdzie plackiem leżałam całe dnie, mam nadzieje, ze to już czas, żeby mijały powoli, wam tez mijają powolutku?
u mnie dzis lepiej. Zjadłam śniadanie czyli mleko z płatkami i wypilam jeszcze dodatkowy 1l. Jak ja do tej pory żyłam bez tego mleka. Jest mi nie dobrze ale bez sensacji. Dziś mamy imprezę u teściów i trochę się martwię czy nie usnę przy stole bo nad drzemkami nie umiem zapanować.

Czekam na dobre wieści z dzisiejszych wizyt.
 
reklama
U mnie tak trochę 😉 albo jestem gruba 😅😅😂😂
 

Załączniki

  • IMG_7689.jpg
    IMG_7689.jpg
    50,8 KB · Wyświetleń: 129
Do góry