reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny, a jak u Was z wagą póki co, stoicie jeszcze w miejscu, czy już coś przybyło? U mnie na szczęście waga poki co tak się buja ra w te raz we wte tak 200-300g ale ja to grubasek jestem więc teoretyczńie mogła bym stać w miejscu z wagą przez całą ciążę... ale i tak pewnie przytyje, oby nie więcej niż te 9 kg, więcej nie powinnam, tak mówią książki :p
Odkąd jem regularnego posiłki i odstawiłam cukier i wszystko co ma duży indeks IG schudłam 6 kg. Trochę się martwię czy nie zaszkodzę dziecku, ale ja się nie odchudzam, nie głodzę, jem 5-6 posiłków dziennie, a wagą sama leci w dół.
 
reklama
Mam pytanie, głównie do dziewczyn, które biorą luteinę, dzisiaj skończyłam 7 tydzień, biorę luteinę dopochwowo rano i wieczorem, jeszcze w tygodniu jak wkładałam tabletkę miałam sporo miejsca i czułam że wkładam ją głęboko a dziś lewdo włożyłam palec bo jest tak wąsko, nie wiem czy coś się dziaje czy to normalne że tam się wszystko sciasnia? [emoji2368]
 
Mam pytanie, głównie do dziewczyn, które biorą luteinę, dzisiaj skończyłam 7 tydzień, biorę luteinę dopochwowo rano i wieczorem, jeszcze w tygodniu jak wkładałam tabletkę miałam sporo miejsca i czułam że wkładam ją głęboko a dziś lewdo włożyłam palec bo jest tak wąsko, nie wiem czy coś się dziaje czy to normalne że tam się wszystko sciasnia? [emoji2368]
mam to samo mój ginekolog mówił że to normalne ze się rozpulchnia wszystko u mnie jeszcze szyjka strasznie nisko się zrobiła gdzie wcześniej była bardzo wysoko. Teraz ledwo wsadze palec już czuje opór i na długości i szerokości. Ponoć norma więc dalej nie drąże tematu szkoda nerwów.
 
reklama
Mam pytanie, głównie do dziewczyn, które biorą luteinę, dzisiaj skończyłam 7 tydzień, biorę luteinę dopochwowo rano i wieczorem, jeszcze w tygodniu jak wkładałam tabletkę miałam sporo miejsca i czułam że wkładam ją głęboko a dziś lewdo włożyłam palec bo jest tak wąsko, nie wiem czy coś się dziaje czy to normalne że tam się wszystko sciasnia? [emoji2368]
Hmmm ciężko powiedzieć 🤣🤣🤣🤣 u mnie ciągle tak samo, w sumie nie zauważyłam nic innego.
 
Do góry