reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja mogę mieć po ciąży problemy z żołądkiem- byle by moje dziecko było zdrowe. Dla prawidłowej ciąży jestem w stanie wszystko znieść. Ty również dasz rade💪🏻
ja też oczywiście wszystko zrobię teraz by urodzić mogę cała aptekę jeść żeby tylko teraz się udało. Tylko czasem się zastanawiałam czy przy takiej ilości tabletek nie powinno się brać jakiegoś probiotyku ale potem szybko ta myśl mi mija jak sobie pomyśle kolejna tabletka która w gruncie rzeczy do ciąży nic nie wnosi. Ja mam 4 pory kiedy biorę leki mam sobie przypominajke leków wgrane w tel żeby nie zapomnieć, gorzej z tymi posiłkami regularnymi na wieczór to wpycham w siebie żeby cokolwiek zjeść nawet jak nie mam ochoty. A mam zalecenie jeść 6 posiłków ostatni około 21-22. To ciężko jest się trzymać generalnie tak wielu posiłków gdy przed ciąża zwykle to były 3 i starczylo mi.
 
U mnie tylko mąż no i wy na forum 😂 Właśnie dlatego zaczęłam pisać na forum, żeby się wygadać, wyżalić, pocieszyć. Najbliższej rodzinie powiem jak będzie serce. W pracy około 12 tygodnia.

Ja tez powiem jak bedzie serduszko, choc jak bedzie zle to tez powiem najblizszym, ale wole zeby bylo wszystko ok i zeby byla radosc, mam nadzieje ze moj maluszek walczy i ze damy rade pozniej czworke dzieciakow ogarnac :)
 
U mnie wie tylko maz, moja siostra i jej narzeczony bo musialam sie komus wygadac i mi pomagaja
u mnie wiedza wszyscy w domu, a mieszkam z mężem dwoma szwagrami szwagierka i teściami plus wiedzą rodzice moi. Ale wszyscy wiedza o moich przejściach więc w sumie to kolejna ciąża nie była dla nich niczym "nowym".
 
ja też oczywiście wszystko zrobię teraz by urodzić mogę cała aptekę jeść żeby tylko teraz się udało. Tylko czasem się zastanawiałam czy przy takiej ilości tabletek nie powinno się brać jakiegoś probiotyku ale potem szybko ta myśl mi mija jak sobie pomyśle kolejna tabletka która w gruncie rzeczy do ciąży nic nie wnosi. Ja mam 4 pory kiedy biorę leki mam sobie przypominajke leków wgrane w tel żeby nie zapomnieć, gorzej z tymi posiłkami regularnymi na wieczór to wpycham w siebie żeby cokolwiek zjeść nawet jak nie mam ochoty. A mam zalecenie jeść 6 posiłków ostatni około 21-22. To ciężko jest się trzymać generalnie tak wielu posiłków gdy przed ciąża zwykle to były 3 i starczylo mi.
Ale z tym probiotykiem to ci powiem, że nie głupia myśl. Aż sama zapytam się ginekologa co o tym sądzi. Leki przecież mogą niszczyć florę bakteryjną nie tylko jelit ale i pochwy. A tu już nie daleko do infekcji.
 
ja też oczywiście wszystko zrobię teraz by urodzić mogę cała aptekę jeść żeby tylko teraz się udało. Tylko czasem się zastanawiałam czy przy takiej ilości tabletek nie powinno się brać jakiegoś probiotyku ale potem szybko ta myśl mi mija jak sobie pomyśle kolejna tabletka która w gruncie rzeczy do ciąży nic nie wnosi. Ja mam 4 pory kiedy biorę leki mam sobie przypominajke leków wgrane w tel żeby nie zapomnieć, gorzej z tymi posiłkami regularnymi na wieczór to wpycham w siebie żeby cokolwiek zjeść nawet jak nie mam ochoty. A mam zalecenie jeść 6 posiłków ostatni około 21-22. To ciężko jest się trzymać generalnie tak wielu posiłków gdy przed ciąża zwykle to były 3 i starczylo mi.
Ja mam to samo z lekami... Aż jestem przerażona ich ilością ale mogę brać jeszcze więcej byle moje maleństwo zdrowo się rozwijało.
Mam na razie 5 posiłków, tak mam od dietetyka ale trudno mi tego przestrzegać bo nie mam kompletnie na nic ochoty, jem po prostu to co z danej chwilę przełknę ...
 
Uuu, to ja chyba jestem tu najstarsza-35 lat.
ja mam 27 lat a jak robilam przed ciąża badanie rezerwy jajnikowej to miałam wynik jak kobieta po 60tce, myślałam że po 3 łyżeczkowaniach nie uda mi się kolejny raz zajsc z taka łatwością ale udało się w drugim cyklu starań.
 
ja mam 27 lat a jak robilam przed ciąża badanie rezerwy jajnikowej to miałam wynik jak kobieta po 60tce, myślałam że po 3 łyżeczkowaniach nie uda mi się kolejny raz zajsc z taka łatwością ale udało się w drugim cyklu starań.
Również miałam robione to badanie to miałam grubo powyżej normy. Cud, że nie miałam nigdy ciąży bliźniaczej. 😂 ale ja cierpię na zespół policystycznych jajników, dlatego miałam wysoki wynik.
 
reklama
Również miałam robione to badanie to miałam grubo powyżej normy. Cud, że nie miałam nigdy ciąży bliźniaczej. 😂 ale ja cierpię na zespół policystycznych jajników, dlatego miałam wysoki wynik.
a czym dokladnie jesteś obstawiona? Ja clexane 0.8, acard 150, duphaston, luteina 100, kwas foliowy metylowany 0.8, witaminy b kompleks, euthytox 75, glucophage 500, Magne b6 do pełnej obstawy brakuje encortonu ale lekarz nie chciał mi go dać.
 
Do góry