reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

no moje to są aż za nadto kumate 😅😂😅😃🙈 ale jak były małe i pojawiał się ktoś to najstarszy był zazdrosny 🙃😉 ale tylko chwile jak dziecko było takie do roczku jak zaczęło już samo chodzić to wziął pod swoje skrzydła młodszego i wtedy tak naprawdę zaczęła się między nimi rodzic wież ❤️ wiec się nie poddawaj jeśli to trochę czasu będzie potrzebowało 😉 takim małym trzeba dużo mówić o tym ze będzie pełnił ważna role w życiu młodszego dziecka ☺️ i przypominać mu na każdym kroku ze mimo ze jest ktoś jeszcze to mama kocha wszystkich tak samo ❤️🥰
Właśnie jestem ciekawa jak z relacjami w późniejszym wieku u dzieciaków z małą różnicą ☺️ brzmi fajnie jak to opisujesz mam nadzieję że u nas będzie podobnie 🥰
 
reklama
ja tez mam całodzienne mdłości i kilka wymiotów , próbowałam rano suchego chlebka ale ledwo go połknęłam , nie zauważyłam jakiejś poprawy, wczoraj za to popukałam odrobinkę coli.. i jakby troszkę pomogło ale nie wiem w jaki sposób to działa , może to starodawny zabobon tylko. W każdym razie dziś obudziłam się znów z Mdłościami i szybko zjadłam przecież z owoców , polezalam męcząc się i po godzinie jakoś wstałam . Także polecam w międzyczasie te przecierki w tubkach bo łatwiej zjesc :)
Oooo super dziękuję za radę bo ja już ledwo żyje też próbowałam chleba ale nie działa nic sprawdzę twoje metody i oby pomogło ♥️
 
Chodzicie do ginekologa na nfz czy prywatnie?
Ja chodzilam 1 ciążę prywatnie (ale z pakietu enelmedu od męża wiec mialam za darmo), a teraz państwowo. Niestety w moim przypdku duze znaczenie ma choroba genetyczna syna i juz mam nauczke z 1 ciąży jak potem nikt mi papierow nie chcial żadnych podpisać.
 
Hej
Udało mi się dzisiaj wbić do mojego gina, wszystko wskazuje na 5t, wygląda ok. Zrobił mi cytologię. Za 1,5t mam zrobić badania krwi. Kolejna wizyta 7.05,wtedy powinno być ❤️
 
Właśnie jestem ciekawa jak z relacjami w późniejszym wieku u dzieciaków z małą różnicą ☺️ brzmi fajnie jak to opisujesz mam nadzieję że u nas będzie podobnie 🥰
będzie będzie , tez mam dar zamartwiania się na zapas 😉 panikuje 😆 ale wiem ze zawsze wszystko się kończy dobrze a my boimy się tego czego nie znamy 🙃 tak jest w każdej dziedzinie życia ...
 
Kurde chyba mnie przeziębienie bierze chodzę i kicham 😌 dawno nie byłam chora ... nawet nie wiem co mogę brać ? Rutnioskorbin ?
 
Kurde chyba mnie przeziębienie bierze chodzę i kicham [emoji18] dawno nie byłam chora ... nawet nie wiem co mogę brać ? Rutnioskorbin ?
Rutinoscorbin tak, witamina c, jest seria Pre nalen (bez spacji w nazwie, poprawnie pisaną nazwę uznaje za spam[emoji23]) dla kobiet w ciąży (saszetki na przeziębienie, syrop, tabl na gardło itp), reszta raczej do leczenia konkretnych objawów
 
reklama
Do góry