reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Mam propozycję ale też mała robótkę dla Ciebie. Jako, że jesteś założycielka wątku może właśnie w pierwszym poście zrobimy listę brzuchatek [emoji1768]z datami porodu i płcią [emoji2]
Też jestem za, jeśli założycielka naszego wątku nie umie takich rzeczy, może Ty się tym zajmiesz, tylko Ewelina musiałaby zrobić Cię administratorem albo moderatorem, dokładnie nie wiem...
 
Też jestem za, jeśli założycielka naszego wątku nie umie takich rzeczy, może Ty się tym zajmiesz, tylko Ewelina musiałaby zrobić Cię administratorem albo moderatorem, dokładnie nie wiem...
ja jestem na tel w apce wiec nie mam opcji żadnych które mówi 🤦🏻‍♀️ chyba mogłam go nie zakładać
 
Wiem, że temat już chyba był, ale czego używacie zapobiegawczo na rozstępy? Ważne, żeby to nie miało zapachu 😏
 
Cześć dziewczyny, nie było mnie kilka dni a tu tyle się dzieje. Bardzo mi przykro, że niektóre z nas straciły ciążę. Przytulam mocno i trzymam kciuki za zdrowe dzidzie ❤️ ja jestem po kolejnej wizycie. Dzidzia różnie zdrowo. Wyniki wszystkie poprawne z wyjątkiem cukru. Wyszło 94. Zdziwiłam się bo nigdy nie miałam problemów z cukrem 😭 kolejna wizytę mam 27.05 i będą to badania prenatalne prywatnie.
 

Załączniki

  • 59101653-6a01-4395-88c2-d0d29a7f8010.jpg
    59101653-6a01-4395-88c2-d0d29a7f8010.jpg
    50,2 KB · Wyświetleń: 91
Cześć dziewczyny, nie było mnie kilka dni a tu tyle się dzieje. Bardzo mi przykro, że niektóre z nas straciły ciążę. Przytulam mocno i trzymam kciuki za zdrowe dzidzie ❤️ ja jestem po kolejnej wizycie. Dzidzia różnie zdrowo. Wyniki wszystkie poprawne z wyjątkiem cukru. Wyszło 94. Zdziwiłam się bo nigdy nie miałam problemów z cukrem 😭 kolejna wizytę mam 27.05 i będą to badania prenatalne prywatnie.
Z tym cukrem to chyba jakiś plaga ostatnio, no cóż musimy sobie z tym jakoś poradzić i na pewno damy radę. Nie my pierwsze nie my ostatnie.
 
Trochę ( ale tylko trochę) wam zazdroszcze tych młodości ;p ja nie mam nic prócz takiego ssania w żołądku jak z głodu jak nie zjem co trzy godziny i mega spuchniętych piersi na tyle że boli mnie nawet przejeżdżanie po progu zwalniajacym ;) ale za to miałam już wszystkie inne rzeczy np.przesuszone oczy, bóle pleców, zatkany nos, ból gardła, opryszczkę ;) moja mama się dzisiaj śmiała, że chyba skończę jak ona- będąc ze mną w ciazy też pracowała w sklepie i prosto zza lady pojechała na porodówkę, z jedną siostra prosto z targu z drugą też prosto z pracy ;)
 
Hej :) czytam wasze forum od początku i w końcu postanowiłam dołączyć ☺️ To moja pierwsza ciąża. Obecnie 10+1, termin na 3 grudnia. Jestem ta szczęściara ze od początku nie mam żadnych objawow 🙈Niedawno któraś z was martwiła się o wielkość swojego zarodka.. bez obaw moje pierwsze usg 6+0 crl 0,19 cm, kolejne usg 9+0 crl już 2,25 cm. Tak jak ktoś napisał każdy ginekolog ma inny sprzęt, zarodek inaczej się ułoży, lekarz inaczej zmierzy :)
Oooo masz termin w moje urodziny 😁fajnie, że do nas dołączyłaś i gratulacje :)
 
reklama
To tez zalezy od lekarza. Ja mialam 92 i nic. Na krzywej w 24tc wyniki wyszly super. Moja siostra miala 95 i tez lekarz nic jej nie powiedział tak samo jak koleżance.
W poprzedniej ciąży cukier na czczo wyszedł mi 92 moja stwierdzał że muszę zrobić jeszcze raz aby to sprawdzić. Nie zdążyłam tego zrobić bo trafiłam do szpitala. Tam poprosiłam doktora aby mi zlecił to badanie i mowę mu że wyszedł mi za wysoki o moja gin kazała powtórzyć. Zapytał jako miałam i mowę że 92 to stwierdził, że nie ma co się martwić, oczywiście zlecił mi to badanie i wyszło 90. Więc co lekarza to opinia
 
Do góry