reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny od półtorej tygodnia minęły mi wszystkie objawy jakie mialan tzn senność, nudności, nadwrażliwość na zapachy. Nie mam ani jednego objawu, który mógłby przypominać mi że jestem w ciąży. Jestem teraz w 9+3 wizyta u ginekologa dopiero 20 mają bo osttanio było ok serduszko też. Czy powinnam się niepokoić? Czy któraś też tak ma?
 
Witajcie, u mnie 9+4. Ost wizyta 26.04 malenstwo prawie 2 cm :-) 27.05 mam badania prenatalne i ew test Pappa. I tu pojawia się moje pytanie, dostałam skierowanie od lekarza (chodzę prywatnie, ale przychodnia przyjmuje również na NFZ) jest na nim pieczątka przychodni z nr umowy z NFZ oraz kod Z35. Umówiłam na badanie prywatnie koszt pakietu 640 zł i teraz się zastanawiam czy z tym skierowaniem nie przysługują mi badania na NFZ.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki :-)
 
Dziewczyny od półtorej tygodnia minęły mi wszystkie objawy jakie mialan tzn senność, nudności, nadwrażliwość na zapachy. Nie mam ani jednego objawu, który mógłby przypominać mi że jestem w ciąży. Jestem teraz w 9+3 wizyta u ginekologa dopiero 20 mają bo osttanio było ok serduszko też. Czy powinnam się niepokoić? Czy któraś też tak ma?
u mnie raz są objawy, raz nie ma prawie
 
Witajcie, u mnie 9+4. Ost wizyta 26.04 malenstwo prawie 2 cm :-) 27.05 mam badania prenatalne i ew test Pappa. I tu pojawia się moje pytanie, dostałam skierowanie od lekarza (chodzę prywatnie, ale przychodnia przyjmuje również na NFZ) jest na nim pieczątka przychodni z nr umowy z NFZ oraz kod Z35. Umówiłam na badanie prywatnie koszt pakietu 640 zł i teraz się zastanawiam czy z tym skierowaniem nie przysługują mi badania na NFZ.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki :-)
jeśli masz powyżej 35 lat należą się darmowe na NFZ . Tak mi się wydaje ale nie jestem pewna na 100 % ...
 
U mnie tak samo codziennie wstaje i się zastanawiam co dzisiaj mnie Czeke ,koleżanka mnie pociesza ze drugi trymestrze jest już znacznie przyjemniejszy , mam nadzieje 🙂tez się bardzo boje ,rodzice narzeczonego jeszcze nie wiedza o ciąży bo po ostatniej sytuacji boje się komukolwiek mówić
Dziewczyny od półtorej tygodnia minęły mi wszystkie objawy jakie mialan tzn senność, nudności, nadwrażliwość na zapachy. Nie mam ani jednego objawu, który mógłby przypominać mi że jestem w ciąży. Jestem teraz w 9+3 wizyta u ginekologa dopiero 20 mają bo osttanio było ok serduszko też. Czy powinnam się niepokoić? Czy któraś też tak ma?
Nigdy tak długo nie byłam w ciąży więc nie wiem czy to jest normalne. Ja gdybym była w tej sytuacji co ty, to umówiłabym się na usg żeby sprawdzić czy wszystko ok. Może zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj się czy to jest normalne i co by na twoim miejscu zrobił w takiej sytuacji. Rozumiem, że z jednej strony jest obawa i strach a z drugiej w końcu kiedyś muszą minąć te nudności i zmęczenie.
 
reklama
Niestety muszę się z wami pożegnać. W piątek było widać pecherzyk i miałam lekkie brazowe plamienie. Niestety dziś nic nie widać i leci krew. Mam 2 córki one mi daje siły, to2 poronienie w ciągu roku. Trzymam za każdą z was kciuki aby wszystko bylo ok. Mi niestety już nie będzie dane zostać mamusia. 😭
Zrób kochana wszystkie badania i się nie poddawaj! Nie możesz, daj przykład swoim małym kobitkom, jak być silną! ❤️
 
Do góry