reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Witaj, to podobnie jak ja ;) też nie chciałam się spieszyć i jutro idę na pierwsza wizytę. Według om to będzie 8t2d :)
Hej ko :) gratulacje! Ja po prostu nie chcę zapeszać - u mnie wypada mniej więcej 7 tydzień - mam długie cykle. Mdłości mi dokuczają od 2 tygodni i wymioty 😶 Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze... ciąża chciana i planowana, jednak stresuję się, co tam wyjdzie podczas wizyty u gina! Trzymam kciuki też za ciebie :)
 
reklama
Ja już pi wizycie . Ale niestety nie jest dobrze 😞 Chyba się z wami pozegnam 😞. Nadal nie widać serduszka . Według pomiarów usg 6t3d . Według miesiączki 10t. Mam isć za tydzień na wizyte i jak nadal nic.nie będzie to do szpitala. Mimo że ta ciąża nie planowana to bardzo mi smutno
przytulam Cie mocno.
 
Mam pytanko do dziewczyn które prywatnie zrobiły pierwszy zestaw badań w ciąży.. ile za nie zapłaciłyście ? Ja mam zlecone 15 pozycji 🙈 zastanawiam się tez ile to wyjdzie probówek krwi.. trochę mnie to przeraża 😉
u mnie jest dziwnie ponieważ robię badania na raty tzn po kilka, za pierwsze chyba z 5 zapłaciłam 140 zł, teraz za dwa tygodnie mam zrobić resztę i pewnie wyjdzie z 200 lub więcej . Ale nie wiem czy to będzie już wszystko bo lekarz mi zleca właśnie po kilka, plus teraz tarczycowe muszę powtórzyć bo wyszły na granicy
 
Super ☺ jest nas tutaj całkiem sporo ☺ mnie mdłości męczą od 6 tygodnia na dziś już 3 tygodnie, już bez wymiotów i trochę jakby się zmniejszają... Ciężko czasem ☺ dziewczyny tutaj pisały że mdłości to dobry znak ☺
Dzięki Kama :D Tak, też się pocieszam, że mdłości to ponoć synonim dobrych hormonów w ciąży, więc uznaję je za dobry znak... na tyle, na ile się da :))
 
Ja już pi wizycie . Ale niestety nie jest dobrze 😞 Chyba się z wami pozegnam 😞. Nadal nie widać serduszka . Według pomiarów usg 6t3d . Według miesiączki 10t. Mam isć za tydzień na wizyte i jak nadal nic.nie będzie to do szpitala. Mimo że ta ciąża nie planowana to bardzo mi smutno
wyobrażam sobie ze ci ciężko ale przetrwaj jakoś ten tydzień , jeszcze może byc dobrze
 
Cześć dziewczyny ja też dzisiaj po wizycie 😊 moja fasolka ma 0,5 cm bije ❤️ wychodzi według USG 6t1dz 🥰🥰🥰 następna wizyta 26 maj i dostałam skierowanie na badanie prenatalne że względu na wiek . Pozdrawiam was 😊😊😊
 

Załączniki

  • IMG_20210505_105928.jpg
    IMG_20210505_105928.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 101
reklama
Do góry