reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
To pierwsze czy robiłaś drugi raz żeby zbadać przyrost? Bo beta ładna, powinno już być dużo widać na USG ale wszyscy mówią że wynik się nie liczy tylko przyrost
Tak wiem. . poprzednie które robiłam było 14 kwietnia i.bylo 1300 chyba. Ale to by teraz pasowało na ten 6 tydzień
 
My już po wizycie 🙂 jest zarodek 🙂 jest też mały krwiaczek, także odpoczywamy
 

Załączniki

  • IMG_20210429_175141.jpg
    IMG_20210429_175141.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 78
Dzwoniłam o prenatalne i usłyszałam od Pani na recepcji "USG jak najbardziej ale badanie krwi nie wszyscy muszą wykonywać"
Czy ktoś robił takie badanie prenatalne hm nie kompletne? Zdziwiło mnie to trochę🤔
Chodzi o test PAPPA? Rzeczywiście nie ma konieczności go robić. Dużo osób twierdzi że to tylko statystyka 🤔 ja w poprzedniej ciąży robiłam bo na USG wyszło coś nie tak z kością nosową ale na szczęście wszystko jest ok 🙂 moja siostra robiła tylko USG prenatalne 🙂
Dziewczyny a bierzecie duphaston profilaktycznie?

I jak często macie wizyty w pierwszym trymestrze?
Nie biorę duphastonu profilaktycznie, a wizyty co 3-4 tygodnie 🙂
 
reklama
Chodzi o test PAPPA? Rzeczywiście nie ma konieczności go robić. Dużo osób twierdzi że to tylko statystyka 🤔 ja w poprzedniej ciąży robiłam bo na USG wyszło coś nie tak z kością nosową ale na szczęście wszystko jest ok 🙂 moja siostra robiła tylko USG prenatalne 🙂



Nie biorę duphastonu profilaktycznie, a wizyty co 3-4 tygodnie 🙂
ja biorę 3x1 przez trudną historię
 
Do góry