reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny, wyszła mi glukoza na czczo 98, ale się podłamałam :(. W pierwszej ciąży dopiero po tym słodkim napoju wyszedł mi ponad normatywny wynik, byłam wtedy na diecie i mierzyłam cukier po każdym posiłku, było ciężko. Co teraz mnie czeka jak mi wyszedł taki poziom glukozy już teraz, na samiusieńkim początku?
 
reklama
Dopada mnie jakaś depresja, jakieś myśli że nie dam rady że już nigdy nie będzie tak samo boję się czy wszystko będzie dobrze. Przypomniało mi się jak ciężko było mi z jednym dzieckiem na początku a teraz muszę dać radę z dwójką 🙈 Chce żyć w spokoju w ciąży a nie ciągle się zamartwiać..Cieszę się, ale jeszcze tyle przed nami 🥺 czy któraś z Was tak ma jak sobie radzicie ?
myślę, że to samo naturalnie wychodzi. Kobieta jak musi cos zrobic to jak automat, no chyba że może poczekać 🤣
 
Dziewczyny, wyszła mi glukoza na czczo 98, ale się podłamałam :(. W pierwszej ciąży dopiero po tym słodkim napoju wyszedł mi ponad normatywny wynik, byłam wtedy na diecie i mierzyłam cukier po każdym posiłku, było ciężko. Co teraz mnie czeka jak mi wyszedł taki poziom glukozy już teraz, na samiusieńkim początku?
Raczej od razu dieta, skierowanie do diabetologa i test obciążenia glukozą, jeśli nie pomoże dieta to insulina
 
w 9 +kilka dni mialam pierwsza wizyte bo bylo brak terminow, oczywiscie doktor na nfz nie zrobil mi usg i umowilam sie z nim w ten sam dzien prywatnie w innej przychodni i tam jak zrobil usg to nic nie bylo, na nastepny dzien szpital, znowu usg, beta itd usg robila jeszcze jedna doktorka bo ja chcialam byc pewna ze na 100% nie ma nic, mialam tez krwiaka lekarz mowil ze on mogl "zjesc" dziecko. W szpitalu juz tego przyrostu bylo bardzo nie wiele wiec tabletki, a ze nie usunelo sie wszystko to jeszcze zabieg lyzeczkowania ma drugi dzien wyszlam do domu bo bylam slaba psychicznie i lekarz mnie nie wypuscil zaraz po zabiegu. Ale sie rozpisalam, wybaczcie
Wiesz co, ja miałam zarodek, baa nawet bylo serduszko. Ale w 9tc już zarodka nie było - lekarz powiedział, że często się tak zdarza, że zarodki po obumarciu się wchlaniają - wtedy też zaczyna spadać beta. Jak nie miałaś wcześniej USG to ciężko powiedzieć co było u Ciebie.
 
Dziewczyny, wyszła mi glukoza na czczo 98, ale się podłamałam :(. W pierwszej ciąży dopiero po tym słodkim napoju wyszedł mi ponad normatywny wynik, byłam wtedy na diecie i mierzyłam cukier po każdym posiłku, było ciężko. Co teraz mnie czeka jak mi wyszedł taki poziom glukozy już teraz, na samiusieńkim początku?
Ja miałam z kolei na czczo zawsze podwyższone a po obciazeniu w normie. Też miałam dietę. To tylko 7 miesięcy- dasz radę :D. Ja już na wszelki wypadek przeszłam na dietę. Kupiłam paski, odkopałam glukometr i jutro rano zmierzę. Dziś po obiedzie 133 wiec też ledwo co się zmiesciłam.
 
reklama
Do góry