reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja wstawałam dzisiaj dosłownie co 2 h w nocy na siku 🥺 mam nadzieję że to nie jakieś zapalenie pęcherza bo nic innego nie odczuwam oprocz tego sikania nocnego
 
Jak ja zazdroszczę tym co już są po pierwszych usg, lub będą je miały jeszcze w tym tygodniu, ja muszę jeszcze poczekać do 7.05 oszaleje do tego czasu z niecierpliwości 😅😅😅 a co do szczepienia to boje się szczepić w ciąży, nie chce być królikiem doświadczalnym i sprawdzać na własnym dziecku czy szczepionka ma jakiś wpływ na rozwijające się we mnie maleństwo.
Też się nie będę szczepic w ciąży. Co do usg to ja w piątek i tak pewnie nic nie zobaczę ale chce skierowanie na obciążenie glukozą. Kolejne USG na 13.05 I tam pewnie coś zobaczę dopiero.
 
reklama
Na początku krew była tylko podczas podcierania ,teraz już musiałam nałożyć podpasek ,mam wrażenie ze jest tego więcej 🥺🥺🥺nie jest to żywa krew ale zdecydowanie leci ,wczoraj byłam na usg koło 18 prywatnie wszystko było okej było już serduszko a dzisiaj coś takiego 😢😢😢
Kochana a czy masz możliwość pójścia do szpitala na sor? Może leć po prostu i skontroluj jescze raz sytuację?
 
Do góry