reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dużo do nadrabiania postów... mi z chińskiego wychodzi dziewczynka, chcielibyśmy druga dziewczynkę, ale czuje ze jest chłopiec. Zupełnie inne smaki mam i samopoczucie.
od kilku dni zaczęły mi się mdłości coraz mocniejsze, po kawie mecze się kilka godzin, jutro już nie wypije... a dziś znów wróciła biegunka :( w poprzednich nie miałam takich biegunek. Ginekolog mówiła, ze to nie bardzo jak jest i czy się czymś nie stresuje. Ale bez przesady w poprzedniej ciąży miałam stresy jak nigdy w życiu a biegunki nie miałam. Miała któraś bądź ma?
Ja w poprzedniej jak i teraz mam zaparcia, biegunka brzmi nietypowo, ale każdy organizm jest inny wiec na spokojnie :) to, ze coś jest mniejszością nie oznacza, ze jest nienormalne :) obserwuj czy nie ma innych niepokojących objawów
 
Ja jestem cały czas senna, no tragedia, syn się pyta w co się pobawimy, a ja najchętniej pobawiłabym się w spanie 😅 snuję się tak cały dzień i czekam do wieczora aby już się położyć, idę spać i tak jak jestem śpiochem tak budzę się o 7 i koniec, pospane 🤦‍♀️
 
Ja jestem cały czas senna, no tragedia, syn się pyta w co się pobawimy, a ja najchętniej pobawiłabym się w spanie 😅 snuję się tak cały dzień i czekam do wieczora aby już się położyć, idę spać i tak jak jestem śpiochem tak budzę się o 7 i koniec, pospane 🤦‍♀️
Mnie dziś dopadła taka senność, ciagle bym spała... mam nadzieje, ze to przejściowe,
mdłości narazie brak ale wczoraj dopadły mnie dopiero na wieczór plus te plecy... Oby było to serduszko bijące za dwa tygodnie bo się wkurzę na te objawy! 😅
 
reklama
Mnie dziś dopadła taka senność, ciagle bym spała... mam nadzieje, ze to przejściowe,
mdłości narazie brak ale wczoraj dopadły mnie dopiero na wieczór plus te plecy... Oby było to serduszko bijące za dwa tygodnie bo się wkurzę na te objawy! 😅

Tez tak mam się obudzę potem czekam do wieczora i strasznie mnie bolą jajniki przy kichaniu 🤦🏻‍♀️ muszę je trzymać inaczej się nie da
 
Do góry