reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Kurcze wszystkie idziecie wczesniej ze sie zastanawiam czy ja nie ide za pozno ( w8+1) ale w sumie prywatnie ledwo mnie wcisnela w ten termin takze nie bardzo mam sie gdzie dostac wczesniej, a na nfz mam dopiero 27 maja wiec w 10 tyg
Ja idę w 7+4, też prywatnie i był problem. Na NFZ mam na 13.05.
Wiem, ze ten temat był ale ciężko nadrobić 300 stron postów 🤣 na kiedy macie terminy? Ja wg OM 19 grudnia
Ja mam na 14.12
 
reklama
Kurcze wszystkie idziecie wczesniej ze sie zastanawiam czy ja nie ide za pozno ( w8+1) ale w sumie prywatnie ledwo mnie wcisnela w ten termin takze nie bardzo mam sie gdzie dostac wczesniej, a na nfz mam dopiero 27 maja wiec w 10 tyg
Ja idę 30 w piątek i będzie wtedy 7+5tc więc też dosyć późno, ale chcialam iść później, żeby się niepotrzebnie nie stresować. Tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża i mam tendencje do panikowania niepotrzebnie 😅
 
Najgorsze jest to ze od marca dokladnie 22 zaczelam nową pracę. Ostatnią OM mialam 12 więc wiem że jakby co jestem chroniona ale w czasie jak im to powiem to az się samo nasuwa ze zrobilam to celowo. Ech
Ja w pierwszą ciążę zaszłam w tym samym miesiącu co dostałam nową prace, znam ten ból, ja byłam akurat na śmieciówce wtedy... wiec praw zadnych nie miałam, ale chociaz nie insynuowali mi, ze zrobiłam to celowo no i pracowałam tam do 8 miesiąca a potem przyjęli mnie znowu, jak jestes dobrym pracownikiem to nie zrezygnują tylko dla tego, ze zaszlas w ciąże :)
Nic im do tego jak planowałaś, nie przejmuj się tym co sobie pomyślą, nie masz na to wpływu ale wiem jakie to stresujące, będzie dobrze :)
 
mnie boli podbrzusze jak za długo siedzę. W pracy nikt nie wie więc muszę wyglądać jakbym pracowała normalnie. Czy nie uciskają Was portki na wysokości podbrzusza? W domu to sobie rozpinam guzik ale w pracy nie.
Ojjj uciskają . Nawet wczoraj do swojego mówiłam że nie mogę zapiąć niektórych spodni . Teraz staram się ubierać sukienki albo jakieś dresy bo mega wygodniej . Mam wrażenie że mi strasznie wywaliło brzuch ..
 
Ja tez teraz w sukienkach chodzę, wszystkie spodnie za ciasne dla mnie, ale mam jeszcze taki myk, ze zahaczam gumką o guzik, przewlekam przez dziurkę na ten guzik i znowu o guzik i się trzymają, do tego długa bluzka, sweter i działa, ale w lato tylko sukienki, ja lubiłam spodnie zapinane w talii i krótkie bluzki wiec teraz no nie będę się tak ubierać xD nie chce wyglądać jak Obeliks xD
 
Ja idę w 7+4, też prywatnie i był problem. Na NFZ mam na 13.05.

Ja mam na 14.12

Ja idę 30 w piątek i będzie wtedy 7+5tc więc też dosyć późno, ale chcialam iść później, żeby się niepotrzebnie nie stresować. Tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża i mam tendencje do panikowania niepotrzebnie 😅

Dzieki czyli nie ide za pozno :)

Wiem, ze ten temat był ale ciężko nadrobić 300 stron postów 🤣 na kiedy macie terminy? Ja wg OM 19 grudnia

Mi to roznie pokazuje, raz 23 raz 25 gdzies na jednej stronie 26, wszystko okaze sie z usg bo cykle to mialam miedzy 28 a 35 dni takze nie byly regularne :) a z drugiej strony patrzac na termin zaplodnienia to 25 grudzien
 
reklama
😊 O! Jesteś już po wizycie? Musisz walczyć z lękami/strachami czy jesteś spokojna?
Byłam u lekarza ja było 6+0 i widziałam bijące serduszko 🥰 teraz idę we wtorek będzie 8+0, mam nadzieję że nic się nie zmieni!! ❤️ A jeżeli chodzi o leki strachy, to hxyba po 2 poronieniach przejdzie mi to jak urodzę, albo mi się śni, albo czasami jakieś takie myśli przychodzą, modlę się, dziękuję Bogu, proszę o zdrówko więc MUSI BYĆ DOBRZE!!! ❤️❤️
 
Do góry