reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ciężki weekend przede mną... Zachciało mi się robić kolejne studia i teraz się męczę z miska przed kompem. 😜 Odpoczywajcie jeśli tylko możecie! ❤️
 
reklama
Jeżu, ja jeszcze dwa tygodnie muszę czekać 😅😅😅 ale wzięłam sobienurlop na ten dzień, albo będę świętować trzy dni albo użalać się nad swoim losem 😅🙈 oby to pierwsze!!! Ale tak, jak bijące serduszko to beta już tam nie potrzebna, chyba, ze coś się dzieje
Doczekasz się i będziemy się wtedy cieszyły z serduszka u Twojego maleństwa! 😁😁😁😘
 
Byłam u lekarza ja było 6+0 i widziałam bijące serduszko 🥰 teraz idę we wtorek będzie 8+0, mam nadzieję że nic się nie zmieni!! ❤️ A jeżeli chodzi o leki strachy, to hxyba po 2 poronieniach przejdzie mi to jak urodzę, albo mi się śni, albo czasami jakieś takie myśli przychodzą, modlę się, dziękuję Bogu, proszę o zdrówko więc MUSI BYĆ DOBRZE!!! ❤️❤️
🙏❤️ To we wtorek obie będziemy po wizycie, tylko ja 9+0 Podniosłaś mnie na duchu, masz rację, ufasz Panu będzie dobrze 😊 Chyba się muszę przytulić do różańca na nowo...
 
Kurcze wszystkie idziecie wczesniej ze sie zastanawiam czy ja nie ide za pozno ( w8+1) ale w sumie prywatnie ledwo mnie wcisnela w ten termin takze nie bardzo mam sie gdzie dostac wczesniej, a na nfz mam dopiero 27 maja wiec w 10 tyg
Ja na NFZ 1.06 tez 10 tc. Na 1sza wizyte idę 5.05 to będzie koło 6+1 i licze, że już coś bedzie widać. Muszę iść bo mi się tabletki kończą 6.05 :). Kolejna wizyta prywatnie 13.05. Wychodzi na to że będę chodzi na NFZ, prywatnie + Luxmed 🙈.
 
Dzień dobry wszystkim 😁😁😁. Ja póki co nadal brak jakis większych objawów Ale od wczoraj mam taka suchość w ustach 😁. Takie dziwne to jak.bym kaca miała 🤣🤣. Moja córka wstała dziś rano i muwi do mnie mamuś śniło mi się dziś że miałam jeszcze siostrzyczke 🤣🤣🤣🤣
 
reklama
Dzień dobry Wam! 🌸🌸🌸
No nie mogę... zawsze byłam śpiochem, potrafiłam spać 9-10 godzin a teraz kładę się blisko 24 i wstaje przed 7 i jestem wyspana! xD

Snilo mi się, ze będę mieć synka 😅😅🙈🙈🥰🥰 ciekawe czy się sprawdzi, chciała bym, żeby tak było, córeczkę już mam i jest cudowna, przydał by się chłopiec, ale z dziewczynki tez będę się cieszyć i ukochał tak samo, ale jak w pierwszej ciąży mialam od początku silne przeczucie, ze będzie dziewczynka i się sprawdziło, teraz mam silne przeczucie, ze będzie chłopiec, no naprawdę ciekawe czy się tym razem tez sprawdzi. A Wy macie jakieś przeczucie, miałyście w poprzednich ciążach? :)
Hej! Wazne, że to były dobre sny 😁 ja przed ciążą chciałam chłopca bo myślałam ,że będzie kiedyś dobrym starszym bratem 😎 takim jakiego ja mam, ale teraz jak zaszłam to chce tylko zdrowe dziecko, dziewczyna to będę mega zadowolona, chłopiec tak samo! Jakoś mi się całkiem zmieniło nastawienie 😀
 
Do góry