reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

mnie boli podbrzusze jak za długo siedzę. W pracy nikt nie wie więc muszę wyglądać jakbym pracowała normalnie. Czy nie uciskają Was portki na wysokości podbrzusza? W domu to sobie rozpinam guzik ale w pracy nie.
Mnie też uciskały zmieniłam te spodnie na takie materiałowe bez guzika i bez zamka i na sukienki . Jest wygodniej polecam 😉
 
reklama
Najgorsze jest to ze od marca dokladnie 22 zaczelam nową pracę. Ostatnią OM mialam 12 więc wiem że jakby co jestem chroniona ale w czasie jak im to powiem to az się samo nasuwa ze zrobilam to celowo. Ech
 
Ja już od roku na zdalnej także rzeczywiście brakuje kompana do kawuni w pracy 😁😁
Ja od ponad roku mam testową środę xD Och tak, my sobie rano jak się już wszyscy zebraliśmy, to kawusia, do ogródka, papierosek i śmieszki, żarciki, anegdotki, no brakuje mi tego... (papierosów akurat od dawna mi nie brakuje :p ale całej reszty już tak) liczę na to, ze mo macierzynskim wrócimy do biura, o ile przedłużą mi umowę... kończy mi się w styczniu 2022... No ale chyba mi nie wywiną numeru, tam szanują pracownikow, no i chyba mnie lubią nooooooo 😅😅😅
 
W 6+3 tc, idę na pierwsze usg pierwsza wizyta już była, ciąża potwierdzona przy badaniu, beta tez ładna na ten czas :)

Kurcze wszystkie idziecie wczesniej ze sie zastanawiam czy ja nie ide za pozno ( w8+1) ale w sumie prywatnie ledwo mnie wcisnela w ten termin takze nie bardzo mam sie gdzie dostac wczesniej, a na nfz mam dopiero 27 maja wiec w 10 tyg
 
reklama
Kurcze wszystkie idziecie wczesniej ze sie zastanawiam czy ja nie ide za pozno ( w8+1) ale w sumie prywatnie ledwo mnie wcisnela w ten termin takze nie bardzo mam sie gdzie dostac wczesniej, a na nfz mam dopiero 27 maja wiec w 10 tyg
na pewno niż za późno :) w 8 tc już na bank będzie piękny żywy dorodny zarodeczek z bijącym serduszkiem (ach jak mnie to wzrusza zarodeczek i serduszko <3 )
 
Do góry