reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

jeju, już tak dużo widać! Jak będę 6.05 na kolejnej wizycie to będę 9+1 dzień. Nie mogę się doczekać. Piękny dzidziuś ❤️
No to będzie widać jeszcze więcej 😍
Popłakałam się na tym usg , bo w poniedziałek miałam lekkie plamienie i byłam pewna, ze to kolejne poronienie będzie - na szczescie jest wsxystko ok 🙂
 
reklama
Dziewczyny jednak nie wytrzymałam i zadzwoniłam do mojej ginekolog z tą drugą betą 1561.62 . No i ona powiedziała że muszę do niej dziś przyjechać koło 18 jeżeli pęcherzyka nie zobaczy to będę musiała zostać w szpitalu na obserwacji ...
 
reklama
Do góry