reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

A książkę polecam tą, jest wystarczająca jeslinchodzi o samą ciążę, z książek wole beletrystykę niż naukowe wiec i o ciąży kupiłam sobie takie cudeńko, a o pierwszych latach zycia maleństwa mam dzieciozmagania i jest cudowna, trochę z przymrużeniem oka ale bardzo wyczerpująca :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 44
reklama
@Ewelina @ glukoza teraz zwykła z krwi 🙂 poczekaj do 25 tc jeszcze się pysznego drineczka napijesz 😂😂 choć ja swoją chętnie komuś odstąpie..to najgorsze badanie jak dla mnie 😜
A zlecone mam : tsh morfologie mocz glukoze VDRL HBS HCV HIV toxoplazmoza IGG i IGM
A biore pregna plus magnez wit c 1000mg i probiotyk do tego oleje pije te co zawsze i musiałam odtstawic kolagen bo była tam witamina A .

Tego drinka to akurat pamietam 😀😂😂😂 tylko myślałam ze teraz trzeba go robić nie raz a trzy 😅😂🤣
 
Ech, wieczory są najgorsze jeśli chodzi o ból, plecy mintaj wtedy dokuczają i dolegliwości kłujący ciągnące tez właśnie głównie wieczorem czuje... Tez tak macie, czy mam się niepokoić, ze tylko wieczorami czuje te bóle?
 
Ja bite falvot mama, w pierwszej ciąży też go byłam i ml oka pani gin powiedział że jest ok. Jak pisałem wcześniej jestem też na Duphastonie, luteinie, acardzie i glukophar i dodatkowo probiotyk provag
 
No zobaczymy co to będzie ... Mam nadzieję że dobrze .
no :) gine cię nastraszyła niepotrzebnie, zamiast się cieszyć cięgle się martwisz :(
obejrzyj coś sobie, zrób herbatkę jaką lubisz (tylko nie za mocną) poproś lubego o masarz jeśli jest obok, może Netflix & Chill :D niedługo wszystko się wyjaśni, wierze, ze będzie dobrze :)
 
no :) gine cię nastraszyła niepotrzebnie, zamiast się cieszyć cięgle się martwisz :(
obejrzyj coś sobie, zrób herbatkę jaką lubisz (tylko nie za mocną) poproś lubego o masarz jeśli jest obok, może Netflix & Chill :D niedługo wszystko się wyjaśni, wierze, ze będzie dobrze :)
Staram się myśleć pozytywnie ❤️ ale chwilami się załamuje bo ciężko jest mi się cieszyć z tej ciąży skoro od samego początku mnie właśnie nastraszono :( Myślałam że jak przed ślubem zrobimy dzidzie to będzie kolorowo a na razie średnio :/
 
reklama
Do góry