reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Wspolczuje😔 tak Cie mocno trzyma ten ból podbrzusza? Mi czasem się macica odzywa ale częściej kłuje ten jajnik z torbielami i na niego brałam nospe, nieco czułam ulgę.
Podbrzusze boli mnie przeważnie wieczorem jak kładę się do łóżka. Zażywam wtedy tą nospe, ale też nie codziennie. Ja czuje bardziej takie pulsowania/drgania. Zgagi nie mam puki co, ale też nie mogę pić żadnych tych soczków typu Kubuś bo mnie wtedy zgaga łapie, ale to już miałam jeszcze przed ciążą.
 
reklama
Dziewczyny ratujcie 🤮 pół dnia wymiotow a drugie pół mdłości . Brak sił na cokolwiek . Ktoś też tak ma ?
Ja mam bardzo podobnie, wymiotuję nawet w nocy. Najgorzej jest rano, trochę lepiej robi się dopiero koło 14. Dzisiaj wymiotowałam nawet o 19. Mam kompletny brak apetytu. Moja ginekolog powiedziała, żebym przyjechała w przyszłym tygodniu na kroplówkę z glukozy czy coś, żebym się nie odwodniła... Może też o tym pomyśl? Na pewno nie zaszkodzi, a może Cię wzmocni?
 
Dziewczyny co bierzecie w pierwszych tygodniach oprócz kwasu foliowego? Bo ja jeszcze nie byłam u lekarza a termin mam dopiero na 13.05 i zastanawiam się czy może coś w aptece Jeszcze nie kupić?
Ja biorę pragnę plus, tam jest kwas foliowy, wit D, jod, żelazo i coś jeszcze, wszystko co najważniejsze na początku ciąży :)
 
reklama
@Ewelina @ glukoza teraz zwykła z krwi 🙂 poczekaj do 25 tc jeszcze się pysznego drineczka napijesz 😂😂 choć ja swoją chętnie komuś odstąpie..to najgorsze badanie jak dla mnie 😜
A zlecone mam : tsh morfologie mocz glukoze VDRL HBS HCV HIV toxoplazmoza IGG i IGM
A biore pregna plus magnez wit c 1000mg i probiotyk do tego oleje pije te co zawsze i musiałam odtstawic kolagen bo była tam witamina A .
 
Do góry