reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
f2w33e3k7kzgq5xy.png


To druga ciąża. Właśnie też położna do mnie oddzwonila, I tak jak mowisz, mam teraz czekac na list z datą na scan w 12 tyg ... idziesz prywatnie na usg wcześniej czy bedziesz czekać do 12 tyg ? 🙂
Idę 30 w piątek, żeby się upewnić ze wszystko z dzidzią okej. Nie wytrzymałabym tak długo... a Ty? ;)
 
@Magda_krk można brać nospe i paracetamol więc może spróbuj w odstępie 2 h weź najpierw 1 potem drugie i może ulży. Możesz też brać magnez jak nie zaczęłaś a jak bierzesz to możesz zwiększyć dawkę w przypadku bólu podbrzusza tak mi wczoraj dr powiedziała. Na zgage gaviscon ale nie wiem czy w 1 trymestrze można na pewno w 2 i 3 spoko ale to zapytaj w aptece to panie ci powiedzą- czasem mi się wydaje że wiedzą lepiej co mogą kobiety w ciąży a co nie. I obserwuj co jesz ja miałam zgage po sokach typu Kubuś wtedy jeszcze takie pijałam.. :dry: [emoji3061], pomaga też zimne mleko.
Można gaviscon, albo cokolwiek innego co zawiera sole zobojętniające (manti, rennie, są to leki działające tylko miejscowo [emoji3]
 
Oj trzeba się uzbroić w cierpliwość :) przed nami niecałe 9 miesięcy jeszcze :D czekam na Twoje bijące serduszko :) a powiedz, który tydzień Ci wychodzi patrząc na ostatni dzień miesiączki? Beta mi dużo mi nie mówi :p
Wydaje mi się że to jest 3 tydzień ale sama nie mam pojęcia jak to się oblicza ... 21 marca miałam okres a 19 kwietnia miałam dostać ale wyszły dwie kreski
 
reklama
Do góry