reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja jak wczoraj byłam na wizycie u gine (niestety dopadła mnie jak ja złość lekka infekcja intymna którą zaczęłam leczyć) to powiedziała ze tak w 6 tygodniu ciąży już powinno być bijące serduszko i wczesńiej nie ma co robić usg bo tylko to może kosztować dodatkowe nerwy
 
reklama
Mi też dziś ciężko, mdłości mnie wykańczają, ciągle mi niedobrze, dziś to jakieś apogeum. Muszę chodzić do pracy na razie, ale jestem wykończona
 
A teraz o infekcji... 😅 Strasznie się tym stresuje, dostałam od gine niby globulki, które są łagodne i bezpieczne, na ulotce było co innego, no stosuje je bo nieleczona infekcja jest znacznie gorsza niż leczenie, ale boje się, ze wpłynie to na zarodek, ze go upośledzi albo, ze poronie :(
 
Dziewczyny, byłam na Izbie Przyjęć, bo w pewnym momencie pojawiło się trochę krwi... 😭 Zrobili mi usg, dzidziuś zyje, 6+5, czyli tak jak ma być, nie ma żadnych krwiaków. Nie wiadomo co było powodem tego plamienia (lekarz nie nazwał tego nawet krwawieniem).... Ciąża niby wygląda prawidłowo... Nie jest zagrożona... Generalnie mam jak najwięcej odpoczywać. Strasznie się boję... 😭
 
Dziewczyny, byłam na Izbie Przyjęć, bo w pewnym momencie pojawiło się trochę krwi... 😭 Zrobili mi usg, dzidziuś zyje, 6+5, czyli tak jak ma być, nie ma żadnych krwiaków. Nie wiadomo co było powodem tego plamienia (lekarz nie nazwał tego nawet krwawieniem).... Ciąża niby wygląda prawidłowo... Nie jest zagrożona... Generalnie mam jak najwięcej odpoczywać. Strasznie się boję... 😭
Hej, kochana :) skoro lekarz mówi, ze wszystko dobrze i bije serduszko to znaczy, ze wszystko dobrze :) nie zamartwiaj się i odpoczywaj jak zalecił lekarz :) będzie dobrze! Musi być :)
 
reklama
Dziewczyny, byłam na Izbie Przyjęć, bo w pewnym momencie pojawiło się trochę krwi... 😭 Zrobili mi usg, dzidziuś zyje, 6+5, czyli tak jak ma być, nie ma żadnych krwiaków. Nie wiadomo co było powodem tego plamienia (lekarz nie nazwał tego nawet krwawieniem).... Ciąża niby wygląda prawidłowo... Nie jest zagrożona... Generalnie mam jak najwięcej odpoczywać. Strasznie się boję... 😭
Maleństwo ma się dobrze, to najważniejsze! 😊 Musisz myśleć pozytywnie chociaż pewnie to nie takie łatwe, będzie wszystko jak najlepiej!
 
Do góry