reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Duża ilość śluzu jest teraz normalna formuje się czop nie ma się czy martwić dopóki nie boli i nie swędzi. Ja tez prowadzą ciąże prywatnie i wszystkie badania robię prywatnie a z prenatalnym udało mi wie ponieważ jest to jakiś projekt z Unii Europejskiej i moja Pani dr o tym wiedziała.
 
reklama
Duża ilość śluzu jest teraz normalna formuje się czop nie ma się czy martwić dopóki nie boli i nie swędzi. Ja tez prowadzą ciąże prywatnie i wszystkie badania robię prywatnie a z prenatalnym udało mi wie ponieważ jest to jakiś projekt z Unii Europejskiej i moja Pani dr o tym wiedziała.
Właśnie u mnie jest strasznie duża ilość śluzu ale plamienia jeszcze nie miałam a już Beta 807 i mega to dla mnie dziwne ...
 
Duża ilość śluzu jest teraz normalna formuje się czop nie ma się czy martwić dopóki nie boli i nie swędzi. Ja tez prowadzą ciąże prywatnie i wszystkie badania robię prywatnie a z prenatalnym udało mi wie ponieważ jest to jakiś projekt z Unii Europejskiej i moja Pani dr o tym wiedziała.
No to tak samo jak ja :)
W Gyncentrum robiłam prenatalne na Libero w ciąży pierwszej
 
Strasznie Kochana jesteś ❤️ mam nadzieję że u Ciebie również będzie wszystko w porządku ;* wiesz to moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia jak się zachować w tej kwestii :/ Ja myślałam że plamienie musi być ponieważ w tedy się zagnieżdża zarodek ... Nawet Pani ginekolog się pytała czy mam .
Plamienie może wystąpić przy implantacji czyli ok 8dni po owulacji 🙂 Ale nie w każdym przypadku! Ja nie miałam🙂. Rozumiem Cię doskonale, ja byłam w pierwszej ciąży w lutym, nic kompletnie nie wiedziałam o niczym i ciągle byłam zszokowana tym co mi się dzieje. Wtedy akurat u mnie dobrze się nie skończyło, ale tamto wydarzenie traktuje jak próbę generalną przed tą ciążą 🙂 Daj znać co lekarz jutro powie, jak Cię za bardzo stresuje to go zmień. Czasem jednak lepiej trafić na takiego, który wszystko na spokojnie tłumaczy.
 
Plamienie występuje przy implantacji czyli ok 8dni po owulacji 🙂 Rozumiem Cię doskonale, ja byłam w pierwszej ciąży w lutym, nic kompletnie nie wiedziałam o niczym i ciągle byłam zszokowana tym co mi się dzieje. Wtedy akurat u mnie dobrze się nie skończyło, ale tamto wydarzenie traktuje jak próbę generalną przed tą ciążą 🙂 Daj znać co lekarz jutro powie, jak Cię za bardzo stresuje to go zmień. Czasem jednak lepiej trafić na takiego, który wszystko na spokojnie tłumaczy.
Wizyta dopiero o 19 :/ więc pewnie do tej godziny zwariuje . Niby Pani ginekolog wczoraj widziała jakaś krew koło prawego jajnika ... Dziś już nic nie było .. bo bała się że do brzucha będzie przeciekać krew a dziś wszystko dobrze ale pęcherzyka jeszcze nie ma . No i faktycznie trzeba uzbroić się w cierpliwość ... Ale to takie ciężkie ....
No mam nadzieję że będzie u Ciebie wszystkim dobrze ;* jakoś pewne sytuacje trzeba sobie tłumaczyć ;*
 
Dziewczyny! Pomocy! Przed chwilą na wkładce zobaczyłam ślady plamienia - kolor ciemnożółty, jasnobrazowy. Strasznie się martwię! Biorę już przecież dupaston i jeszcze utrogesan. Dzwoniłam do swojego lekarza, ale nie odbiera, bo pewnie ma pacjentów... Co mam robić? 😭 Już jedna ciąże straciłam, drugi raz tego nie przeżyje. 😭
ja plamie od 2 tyg trochę mniej trochę bardziej ale mówił żeby się nie martwić bo taka mam macice 😉 wiec się nie martwię
Chyba ze będzie żywa krew
 
Cześć dziewczyny :)
Beta HCG wynosi u mnie 807 a to jest podejrzewam może 3 tydzień ciąży ... Teraz już wiem że za wcześnie poszłam do ginekologa , ponieważ pęcherzyka nie było widać . Pani mnie trochę nastraszyła że może być to ciąża pozamaciczna ... I mówiła że w 4 tygodniu powinien się pokazać pęcherzyk ... No ale moim zdaniem to jest 3 tydzień ... Sama już nie wiem co mam myśleć o tym :/ Taka Beta mi wyszła w 3 dniu spóźniającej się miesiączki ... Czy to jest dobry wynik czy zły ? Czy pęcherzyk się jeszcze pokaże ? POMOCY :(
Haha zmień lekarza. Jesteś 3 dni po @, tylko na mega super sprzęcie jest szansa zobaczyć cokolwiek w tym czasie. Ja miałam mieć @ w poniedziałek czuli 2 dni temu. Do lekarza wybieram się dopiero 30.04 ale nie wiem czy coś zobaczę - może być za wcześnie ale leki mi się kończą. I jesteś w 4tym tygodniu bo masz teraz 3tc+x dni. Ja od jutra wchodzę w piąty tydzień - 4+0.
 
reklama
Haha zmień lekarza. Jesteś 3 dni po @, tylko na mega super sprzęcie jest szansa zobaczyć cokolwiek w tym czasie. Ja miałam mieć @ w poniedziałek czuli 2 dni temu. Do lekarza wybieram się dopiero 30.04 ale nie wiem czy coś zobaczę - może być za wcześnie ale leki mi się kończą. I jesteś w 4tym tygodniu bo masz teraz 3tc+x dni. Ja od jutra wchodzę w piąty tydzień - 4+0.
Jak na razie nie będę zmieniać bo chce zobaczyć co jeszcze powie... I tak dziś i jutro będę za darmo także co mi szkodzi ... Ale fakt myślałam o tym żeby jeszcze pójść do innego żeby zobaczyć co powie inny ginekolog ..
 
Do góry