reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Jak na razie nie będę zmieniać bo chce zobaczyć co jeszcze powie... I tak dziś i jutro będę za darmo także co mi szkodzi ... Ale fakt myślałam o tym żeby jeszcze pójść do innego żeby zobaczyć co powie inny ginekolog ..
Sorry jak 3dni po terminie @ bredzi o pozamacicznej to raczej bym go nie chciała słuchać.
 
Nie wiem dziewczyny 🤪 Jest to moja pierwsza ciąża i sama nie wiem co mam robić i co mam myśleć :/ sama też błąd zrobiłam że poszłam tak wcześnie do ginekologa ... Spanikowałam jak zrobiłam test i zaraz na drugi dzień miałam umówioną wizytę ...
 
Ja to mam dziś jakiś kryzys cały dzień.mi się płakać chce tak w sumie bez powodu . Nie wiem o co chodzi chyba hormony😁. Ja od nie wiem kiedy używam balsamu nive ujedrniajacy i dla mnie jest ok. Ale po żadnej ciąży nie miałam rozstępów mimo tych 20 kg na plusie za karzdym razem😁.
 
Czyli jak jutro pójdę z tym wynikiem to pewnie też nic nie będzie widać ... I Pewnie w piątek będę musiała powtórzyć tą Betę ... Najgorsze jest to że na samym początku mnie nastraszyła że może być to ciąża pozamaciczna bo nic nie widziała na USG
Dużo razy słyszałam, że kogoś ginekolog straszył pozamaciczna a po prostu wystarczyło poczekać troszkę dłużej i wszystko było już ładnie widoczne :)
 
reklama
Strasznie Kochana jesteś ❤️ mam nadzieję że u Ciebie również będzie wszystko w porządku ;* wiesz to moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia jak się zachować w tej kwestii :/ Ja myślałam że plamienie musi być ponieważ w tedy się zagnieżdża zarodek ... Nawet Pani ginekolog się pytała czy mialam plamienie .. i zaraz powiedziała że o nie dobrze ...
Nie każdy ma plamienie gdy zagnieżdża się zarodek, ja też nie miałam.. nie powinna Cię tak straszyć
 
Do góry