reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej, w poniedziałek mam pierwsza wizytę przez podwyższone tsh, będzie 5+0 wiec nie nastawiam się, ze dużo zobaczymy na usg, ale liczę na widoczny pęcherzyk o dobrych wymiarach. Beta rośnie bardzo ładnie, wczoraj było 780 :) objawów coraz więcej, wiec mam nadzieję, ze tym razem będzie szczęśliwie zakończone [emoji7] czuje się zupełnie inaczej niż w poprzednich ciążach, a patrząc na to, ze pierwsza cała zagrożona a druga stracona to raczej bardzo dobry znak [emoji4] termin z apki mam na 24.12 :D nie wyświetla mi emotki ale dobrze rozumiem ze teścik pozytywny u Ciebie? [emoji7]
Tak pozytywny [emoji4]
 
reklama
Dzień dobry :)
Miałam wykonać rtg i dla pewności przed badaniem chciałam zrobić test ciążowy, który miał być oczywiście negatywny, a tu niespodzianka :p jakkolwiek to zabrzmi, nie wiem jak to się mogło stać 😂 dla pewności rano szybko poleciałam zrobić betę i wyszło ponad 4 tys. Na stanie dwójka dzieci, prawie 5 latka i dwulatek. Marzyło mi się trzecie dziecko, ale ostatnio posypało mi się zdrowie i szczerze mówiąc jestem załamana, bo ciąża uniemożliwia diagnostykę, nie mówiąc o leczeniu. Do tego obie ciążę miałam mocno zagrożone i raz poronilam. Do lekarza planuję iść kolo 10 tyg. Mogę do Was dołączyć? Postaram się doczytać w wolnej chwili :)
 
Ja w szpitalu .. Powiem tak.. Nic nie widza..tzn jest pecherzyk ciazowy ale dalej nie ma nic wiecej.. Narazie leze do niedzieli .. Boje sie i spac nie moge .. :(
Jestem po ciąży pozamacicznej i moim zdaniem trafiłaś na bardzo odpowiedzialnego lekarza! To nie prawda ze przy takiej ciąży zawsze beta przyrasta nieprawidłowo! Czasem rośnie dobrze- przy becie ponad 1000 powinno być już coś widac na USG mysle ze dlatego lekarz wysłał Cię do szpitala , będą Cię obserwować i robić usg bo wiedza ze możesz buc w prawidłowej ciąży ale przez to ze przy becie 2000 nic nie widac maja prawo myśleć o ciąży pozamacicznej a jest to zagrożenie życia wiec dobrze ze jesteś pod kontrolą! Trzymam mocno kciuki!
 
Dzień dobry :)
Miałam wykonać rtg i dla pewności przed badaniem chciałam zrobić test ciążowy, który miał być oczywiście negatywny, a tu niespodzianka :p jakkolwiek to zabrzmi, nie wiem jak to się mogło stać 😂 dla pewności rano szybko poleciałam zrobić betę i wyszło ponad 4 tys. Na stanie dwójka dzieci, prawie 5 latka i dwulatek. Marzyło mi się trzecie dziecko, ale ostatnio posypało mi się zdrowie i szczerze mówiąc jestem załamana, bo ciąża uniemożliwia diagnostykę, nie mówiąc o leczeniu. Do tego obie ciążę miałam mocno zagrożone i raz poronilam. Do lekarza planuję iść kolo 10 tyg. Mogę do Was dołączyć? Postaram się doczytać w wolnej chwili :)
super! Dlaczego dopiero ok 10tyg?
 
Dzień dobry :)
Miałam wykonać rtg i dla pewności przed badaniem chciałam zrobić test ciążowy, który miał być oczywiście negatywny, a tu niespodzianka :p jakkolwiek to zabrzmi, nie wiem jak to się mogło stać 😂 dla pewności rano szybko poleciałam zrobić betę i wyszło ponad 4 tys. Na stanie dwójka dzieci, prawie 5 latka i dwulatek. Marzyło mi się trzecie dziecko, ale ostatnio posypało mi się zdrowie i szczerze mówiąc jestem załamana, bo ciąża uniemożliwia diagnostykę, nie mówiąc o leczeniu. Do tego obie ciążę miałam mocno zagrożone i raz poronilam. Do lekarza planuję iść kolo 10 tyg. Mogę do Was dołączyć? Postaram się doczytać w wolnej chwili :)
witamy ☺️ mi w ost ciąży tez się trochę zdrowie po sypało 😌 ale mimo starań wtedy poroniłam w 9 tyg 🥺 życzę tobie aby się skończył inaczej 🥰😘😍
 
Hej kobietki. Umówiłam się na pierwsze Usg za dwa tyg. Będzie wtedy 6tc+2 . Myślicie że będzie juz widać serduszko ?? Bo sie zastanawiam czy nie przełożyć na tydzień później.... mieszkam w UK I tu taka wizyta trochę kosztuje a nie chce isc na marne ...
 
Hej kobietki. Umówiłam się na pierwsze Usg za dwa tyg. Będzie wtedy 6tc+2 . Myślicie że będzie juz widać serduszko ?? Bo sie zastanawiam czy nie przełożyć na tydzień później.... mieszkam w UK I tu taka wizyta trochę kosztuje a nie chce isc na marne ...
u mnie było właśnie w 6+4 serduszko 😉 wiec może będzie
 
reklama
Do góry