reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny z mdłościami próbowałyście naparu z imbiru i migdałów mi pomagały w 1 ciąży. Chociaż na chwile była ulga. Widziałam nawet ostatnio tabletki z prenatalu na mdłości może to wam jakoś ulży też 🙂
 
I ja [emoji53] a w dodatku w nocy budze się co 3h, już mi się wydawało że dzisiaj będzie inaczej bo niby jakiś tam rano przypływ energii czułam, yhy długo to nie trwało, już leżę w łóżku, taka niemoc totalna[emoji53]
Zrobiłam delikatną kawę. Otworzyłam okno żeby zaczerpnąć powietrza i już powoli lepiej. Mimo wszystko miłego dnia 😘
 
Ja się cieszę z każdego objawu, chociaż chodzę wściekła, jak osa... nawet pies przede mna ucieka żeby za coś nie oberwać 🙈🙈 mdli mnie, w sumie zastanawiam się czy to kwestia dni czy godzin do pierwszego 🤮sutki mocno bolą i tez kompletna niemoc, mogłabym z łóżka nie wychodzić. Ale wole każdy najgorszy objaw niż to uczucie nagłej utraty wszelkich dolegliwości, jak przy poprzedniej ciąży i poronieniu. Chyba w tej ciąży będę wymiotować z radością 🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤣🤣
 
Ja się cieszę z każdego objawu, chociaż chodzę wściekła, jak osa... nawet pies przede mna ucieka żeby za coś nie oberwać 🙈🙈 mdli mnie, w sumie zastanawiam się czy to kwestia dni czy godzin do pierwszego 🤮sutki mocno bolą i tez kompletna niemoc, mogłabym z łóżka nie wychodzić. Ale wole każdy najgorszy objaw niż to uczucie nagłej utraty wszelkich dolegliwości, jak przy poprzedniej ciąży i poronieniu. Chyba w tej ciąży będę wymiotować z radością 🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤣🤣
Masz rację, coś w tym jest. Człowiek narzeka ale w głębi duszy cieszy się bo tak ma być.
 
A jeszcze sprawdzonym sposobem z 1 ciąży na mdłości miałam suchy chleb przy łóżku i zanim podniosłam rano głowę to na leżąco zjadalam kromkę, potem powoli wstawałam i było ok nawet cały dzień 💪🏻 Ważne było nie unieść głowy ;)
 
Cześć dziewczyny. Mam pytanie. Vo sądzicie o mim przyroście hcg, bo powiem szczerze troche mnie niepokoi. Pierwszy wynik 12.04 17.6 drugi 16.04 153mlu/ml. Dzięki za odpowiedź;) ostatnia @19.03.
 
A jeszcze sprawdzonym sposobem z 1 ciąży na mdłości miałam suchy chleb przy łóżku i zanim podniosłam rano głowę to na leżąco zjadalam kromkę, potem powoli wstawałam i było ok nawet cały dzień [emoji1320] Ważne było nie unieść głowy ;)
Hej, kojarzę Cię z kwietniowych kreseczek, dzisiaj też postanowiłam dołączyć bo zobaczylam [emoji3498] a w poniedziałek chce iść na betę, co u Ciebie? Na kiedy masz termin?
 
reklama
Do góry