reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, ja dziś znów wstałam i znów położyłabym się do łóżka. Jestem taka śpiąca, a spałam całą noc od 21.00 do 8.00 ktoś tak ma ?
Ja tak mam już od kilku dni. Najgorzej, że jak jednak położę się w ciągu dnia to i tak zasnąć nie mogę choćbym nie wiem jak zmęczona była. Właśnie taka niemoc na wszystko... wcześniej ratowałam się spacerami, ale teraz przez pogodę była podwójna masakra.
 
reklama
Dziewczyny, ja dziś znów wstałam i znów położyłabym się do łóżka. Jestem taka śpiąca, a spałam całą noc od 21.00 do 8.00 ktoś tak ma ?
I ja [emoji53] a w dodatku w nocy budze się co 3h, już mi się wydawało że dzisiaj będzie inaczej bo niby jakiś tam rano przypływ energii czułam, yhy długo to nie trwało, już leżę w łóżku, taka niemoc totalna[emoji53]
 
Do góry