reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Śliczny chłopak 😊😘 fajnie, że tak szybko poszło i że nie masz problemu z karmieniem. Kilka dni i będziesz jak nowa😁. A wiesz kiedy twoje dzieci będą mogły spotkać się z Jasiem?
 
Z tym karmieniem to się okaże, pokarm dostaje dopiero w 3,4 dobie...no i bark nadal na temblaku i boli, nie wiem jak będę karmić z prawej piersi...
Nie mam pojęcia kiedy będę się widzieć ze starszymi dziećmi 😢
 
To trzymam kciuki za możliwie najszybsze spotkanie ❤.

A może ściągać laktatorem gdybyś jednak jedną stroną nie dała rady?

I tak sobie super poradziłaś zewszystkim
 
Ale jest śliczny, nie poscierany nawet ani nic. Cieli Cię albo pękłas czy się obyło bez ?
Nic nie cięte i nic nie pęknięte,ale to czwarty poród, więc szlak przetarty 😅
No i czy miałaś tego dnia jakieś symptomy porodu? ;) Czy tak w sumie niespodziewanie?🤭
Od kilku dni chęci na żarcie- dosłownie! Spory głód. Czop częściowo poszedł w poniedziałek. I sporo skurczy nieregularnych. Ale i tak nie przypuszczałam że to już będzie 😉
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Podczytuje was od jakiegoś czasu ale dopiero teraz udało mu się zalogować.

Termin mam na w grudnia. Mały na ostatniej wizycie we wtorek ważył już 3800

Problem który spędza mi sen z powiek to dodatni gbs. Czy może któraś z Was też ma taki problem?
Pozdrawiam
 
Do góry