reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Przepraszam, chyba coś pomyliłam tydzień temu miałam już ok 20mm, zależało jak dr przystawiła głowicę usg. Co do objawów to najczęściej ze skracaniem szyjki wiążą się skurcze macicy. Szczerze mówiąc, czułam trochę skurczy już od jakiegoś czasu, chociaż nie wydawały mi się bardzo uciążliwe. Bardziej teraz, jak już leżę zwracam na to uwagę i czuję więcej tego napinania.
O rany jak to przeczytałam to zaczynam trochę panikowac ... miałam już przed 20tc problemy ze skracanie szyjki ale na szczęście się poprawiła po lekach... Ale od jakiegoś tygodnia zaczynam odczuwać napisanie brzucha i mocniejsze skurcze... oby się nie okazało że szyjka się skraca🙈 wizytę mam dopiero za tydzien
 
reklama
Ja mam dopiero 18.15 to usg trzeciego trymestru i już nie wiem co ze sobą zrobić. A jeszcze córka znowu coś zaczęła kaslac już ją zostawiłam w domu i się boje, żeby znowu mnie nie zaraziła 🤦
 
I wszystko super, tylko znowu jest dupką w dół.... Wiem, że trzeba się cieszyć że zdrowy ale płakać mi się chce już. Wszystko bym zrobiła byle nie cesarka a on jakos chyba lubi tą pozycję.
 
I wszystko super, tylko znowu jest dupką w dół.... Wiem, że trzeba się cieszyć że zdrowy ale płakać mi się chce już. Wszystko bym zrobiła byle nie cesarka a on jakos chyba lubi tą pozycję.
Super, że wszystko dobrze, mi też lekarz powiedział tydzień temu na prenatalnych, że dziecko jeszcze może zmieniać pozycję. Ja mam dzisiaj wizytę kontrolną i jestem ciekawa czy coś urósł od zeszłego tygodnia.. Miłego dnia wszystkim:)
 
reklama
No i po wizycie... ogólnie jest ok, mały znowu się obrócił-ah te jego nocne harce 😅, siedzi pupą w dół.
Badania ok, tylko płytek krwi jeszcze mniej niż ostatnio- było 137,a jest 122. Norma jest powyżej 150 😑
Dostałam skierowanie na hiv- jednak nie pójdę prywatnie,bo w tej ciąży będę robić to badanie po raz pierwszy.
Do tego dostałam karte ruchów płodu i mam je dziennie mierzyć- macie już też te karty?
Nastepna wizyta za 2 tyg 🙂
 
Do góry