reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny. Ja mam dzisiaj jakiś słaby dzień, chyba przez ten upał same czarne myśli krążą mi po głowie.. Oczywiście naczytałam się znowu niepotrzebnych rzeczy:(, a na domiar złego przesunięto mi wizytę u gina na za tydzień ehh.
Ja też mam dziś kiepski dzień... na nic kompletnie nie mam siły... ja mam też wizytę za tydzien... już się nie mogę doczekać...
 
reklama
U mnie 21 tydzień i powoli powoli się rozkręca. Ale przez to łożysko na przedniej ścianie to i tak słabiutko. Ale chociaż już codziennie.
 
U mnie 19 tydz łożysko również na przedniej ścianie ale jeszcze nic nie czuje może nie wiem czego oczekiwać bo to pierwsza ciąża😕
Spokojnie, niedługo nie będzie wątpliwości 😉 A łożysko na przedniej ścianie faktycznie utrudnia odczucia zwłaszcza na początku, ja mimo że to trzecia ciąża ( ale pierwsza z tak umiejscowionym łożyskiem ) poczułam ruchy później i inaczej niż w poprzednich. Żadnego smyrania i pływania rybki tym razem nie czułam, dopiero konkretne kopniaczki. Teraz 22 tydzień i z dnia na dzień coraz mocniejsze i częstsze 🙂
 
Rano miałam wizytę...fasolka ok...ale zaczynają się schody...nie dość, ze łożysko przedujące to zaczyna się zagnieżdżać na poprzednich bliznach po cc. Lekarz niby mnie uspokoiła, że jest jeszcze czas by się cofnęło ku górze , bo im wyżej ciąża, macica się powiększa to i przesuwa się, ale gorzej jak się tam zadomowi i przerośnie 😟Kategoryczny zakaz współżycia, magnez 3 razy w ciagu dnia i dużo odpoczywać. Ale martwi mnie, iż na to nie ma się wpływu i rady. I czytam już na necie...i strach mnie oblewa.. Myśłałam, że już wykorzystałam limit złych wydarzeń po trudnej ciąży i śmierci Amelki..a tu znowu pod górkę...
Wiem, że po ciężkich przeżyciach ciężko uwierzyć że będzie dobrze gdy pojawiają się jakieś problemy,ale to najlepsze co teraz można dla dziecka zrobić 🥰 A ostatnio czytałam, że 90% łożysk przodujących stwierdzonych w 20 tygodniu ciąży ( wcześniej podobno nie można tego stwierdzić) przesuwa się mu górze ☺
 
Właśnie preparat z żelazem nic nie pomógł. Wiem, że zakwas z buraków jest super ale problem jest z moją alergia pokarmową i właśnie m.in tego nieszczęsnego buraka nie mogę :((
Może inny preparat żelaza?Na rynku wybór jest dużo i może się lepiej sprawdzi. Plus dieta z dużą ilością żelaza zgodnie z tym co możesz jeść np.zielone koktajle 🙂
 
Witam serdecznie.
Dawno nic nie pisałam, bo trochę gorący okres związany z przeprowadzką i z pracą, ale systematycznie śledzę wpisy. Gratuluję wszystkim przyszłym mamom. Jak myślicie dziewczynka czy chłopiec? W załączeniu zdjęcie z ok 15 tyg ☺️
 

Załączniki

  • IMG_20200729_122634.jpg
    IMG_20200729_122634.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 117
reklama
Witam serdecznie.
Dawno nic nie pisałam, bo trochę gorący okres związany z przeprowadzką i z pracą, ale systematycznie śledzę wpisy. Gratuluję wszystkim przyszłym mamom. Jak myślicie dziewczynka czy chłopiec? W załączeniu zdjęcie z ok 15 tyg ☺
Witaj🙂 Ja nie pomogę z płcią, a kiedy masz następną wizytę? Na tym etapie lekarz będzie miał dużą szansę stwierdzić to z większym prawdopodobieństwem.
 
Do góry