reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja też kupiłam trochę małych ubranek 56-62 i od kuzynki dostałam i na razie chyba nic nie kupuje. Wózek mam, łóżeczko, wanienkę mam. Jakieś pieluchy tetrowe, becik też gdzieś na strychu schowane. Także później jakieś kosmetyki, podkłady dla siebie , wkładki laktacyjne muszę dokupić. Coś mi się zapewne jeszcze przypomni. Na pewno kombinezon będę musiała kupić zimowy.
Kurczę ja jeszcze nic nie kupuje czekam na płeć może już na poniedziałkowej wizycie dowiem się kto mieszka w brzuszku I zacznę powoli zakupowe szaleństwo z większymi zakupami czekamy do późnej jesieni ale teraz strach drugiego rzutu coronavirusa
Mam pytanie w którym tygodniu poczułyście pierwsze ruchy dziecka bo ja na chwilę obecną nic jeszcze nie czuję
 
reklama
Kurczę ja jeszcze nic nie kupuje czekam na płeć może już na poniedziałkowej wizycie dowiem się kto mieszka w brzuszku I zacznę powoli zakupowe szaleństwo z większymi zakupami czekamy do późnej jesieni ale teraz strach drugiego rzutu coronavirusa
Mam pytanie w którym tygodniu poczułyście pierwsze ruchy dziecka bo ja na chwilę obecną nic jeszcze nie czuję
Ale ja tylko ubranka kupowałam, resztę mam po córce, wiedziałam że chce więcej dzieci więc wózek kupiłam uniwersalny.
W pierwszej ciąży czułam w 16 tc, a teraz 18+3 i nic, no w niedzielę coś ale to też pewna nie jestem, mam łożysko na przedniej ścianie i nadwagę.
 
Ale ja tylko ubranka kupowałam, resztę mam po córce, wiedziałam że chce więcej dzieci więc wózek kupiłam uniwersalny.
W pierwszej ciąży czułam w 16 tc, a teraz 18+3 i nic, no w niedzielę coś ale to też pewna nie jestem, mam łożysko na przedniej ścianie i nadwagę.
Ja też mam 18+3 pierwsza ciąża i wydaje mi się, że wczoraj 2 razy poczułam coś ale też nie wiem czy to to bo nie mam porównania:)
 
Kurczę ja jeszcze nic nie kupuje czekam na płeć może już na poniedziałkowej wizycie dowiem się kto mieszka w brzuszku I zacznę powoli zakupowe szaleństwo z większymi zakupami czekamy do późnej jesieni ale teraz strach drugiego rzutu coronavirusa
Mam pytanie w którym tygodniu poczułyście pierwsze ruchy dziecka bo ja na chwilę obecną nic jeszcze nie czuję
Ja też jeszcze nic nie mam - tak samo czekam na płeć :)
Co do drugiej fali - wątpię by zamykali wtedy sklepy, druga fala już inaczej będzie wyglądać - tak myślę.

Zastanawiam się nad kwestią w co dziecko ubierać w zimę. W sensie i tak zimy w Polsce coraz lżejsze i nie wiem czy kupować kombinezon czy coś innego ;o
 
Dziewczyny dziś robiłam Badanie glukozy z krwi wstawiam Mój wynik.... Co myślicie?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200708_163541.jpg
    Screenshot_20200708_163541.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 131
reklama
Kochana podpowiedz mi co Jesz...? Jestem przerażona tym Cukrem 😬
Na ten moment wyeliminowalam słodycze, wszelkie słodzone napoje, białe pieczywo I ograniczylam węglowodany w diecie. Przede wszystkim dużo warzyw chude mięsko i kaszę. Ponadto małe porcje a kilka razy dziennie. Owoce tylko do godziny 18
Mam glukometr więc mi łatwiej po posiłkach sprawdzam cukier I metodą prób i błędów eliminuje to co mi dużo podnosi.
 
Do góry