reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziękuję za odpowiedzi. Podpowiem juz co nieco mamie 😀
W sumie ja tak napisalam 200/300 bo dla mnie to takie minimum od dziadkow (zalezy od sytuacji) ale pamietam ze moi dziadkowie mi strasznie poskąpili 😂😂😂 ale oni to zawsze uwazali ze nie maja pieniedzy, a to emeryturka jeszcze nie dotarla i takie gadki bo wszystko wysylali wnukom za granicą a my jedyne wnuki w polsce (ja siostra i brat) to nie bylo nigdy na co liczyc. Jak skonczylam 18 lat to mi napisala na facebooku zyczenia urodzinowe i dopisala ze teraz juz ki nie bedzie dawac zadnego pieniadza na urodziny ani kartki bo sama sobie zarabiam 🤨🤨🤨
 
Tak na koniec dnia chciałam Wam tylko napisać żebyście się cieszyły ze zdrowych dzieci ile się da. Koleżanka wróciła z USG i okazało się ze dzidziuś ma zespół Edwardsa. I raczej nie była w grupie ryzyka, przed 30stka, sport I zdrowa dieta, a tu jednak:(.
Ale to po samym usg stwierdzili zespół Edwardsa? Czy robiła pappe? Lub inne dodatkowe badania? Który t.c?
 
Ale to po samym usg stwierdzili zespół Edwardsa? Czy robiła pappe? Lub inne dodatkowe badania? Który t.c?
Ja obiecałam sobie, że nie będę się nakrecać na poniedziałkowe spotkanie z genetykiem. To jest ryzyko szacowane....a nie założenie, że dziecko jest chore. I takiej myśli się trzymam.
 
Hej dziewczyny mam pytanie z calkiem innej beczki. Ile kasy pasuje zeby babcia dala wnukowi na komunię. Moja mama idzie jutro na komunię i sie zastanawia . ja na szczescie mam ten problem z glowy bo kupiliśmy mlodemu telefon.
20 lat lat temu babcia mi dała 500, 6 lat temu mojej chrześnicy dałam 1200 bo jej rodzice kiedyś palnęli ze słyszeli ze tyle się daje i nie chciałam wyjść na sknere. Osobiście uważam ze od babci 600-700 to max, oczywiście jeśli ja stać bo chyba nikt od kobiety z emerytura 1000 zł by tyle nie oczekiwał.
 
reklama
Do góry