reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć laski [emoji846]
Dzisiaj jakiś taki śpiący dzień u mnie...nie mogę się dobudzić....
Ale też jest tak bardziej rześko więc może znowu wybiorę się na krótki spacer.
I tak już bym chciała codziennie. Wczoraj byłam pół godziny. Dzisiaj bym podobnie zrobiła. Jutro ze 40 minut i tak dobić do 1h dziennie ( na więcej pęcherz nie pozwala) [emoji2]

Jakieś wizyty dzisiaj mamy? Jeżeli tak to trzymam kciuki [emoji3590]
I miłego dnia Wam życzę [emoji846]
 
reklama
Miłego urlopu ! [emoji4] Ale co do opalania to właśnie uważaj, przede wszystkim na buzię i brzuszek to SPF 50 aplikuj co 1,5 - 2 h, brzuszka się w ogóle nie powinno opalać, żeby nie podejrzewać właśnie dziecka, sama na słońcu nóżki czy ręce smaruj 30 ale uważaj na przebarwienia i na by nie nastąpiło zbyt duże rozszerzenie naczyń krwionośnych.

Ja leciałam w ten weekend na filtrze 30, ale w takim razie przerzucę się na 50. Może nie ma co ryzykować, najwyżej dodam sobie trochę brązu jakimś balsamem brązującym. Albo w to lato będę bladą twarzą z dużym brzuchem :)
 
Cześć laski [emoji846]
Dzisiaj jakiś taki śpiący dzień u mnie...nie mogę się dobudzić....
Ale też jest tak bardziej rześko więc może znowu wybiorę się na krótki spacer.
I tak już bym chciała codziennie. Wczoraj byłam pół godziny. Dzisiaj bym podobnie zrobiła. Jutro ze 40 minut i tak dobić do 1h dziennie ( na więcej pęcherz nie pozwala) [emoji2]

Jakieś wizyty dzisiaj mamy? Jeżeli tak to trzymam kciuki [emoji3590]
I miłego dnia Wam życzę [emoji846]

Spacery ważne! Godzinka to nie tak krótko wcale jak na przechadzkę. Fajnie że Ci się chce, ja mam poważny problem z motywacją 😅
 
Wczoraj wieczorem co godzinę chodziłam na życzenie pęcherza [emoji23]
Cześć laski [emoji846]
Dzisiaj jakiś taki śpiący dzień u mnie...nie mogę się dobudzić....
Ale też jest tak bardziej rześko więc może znowu wybiorę się na krótki spacer.
I tak już bym chciała codziennie. Wczoraj byłam pół godziny. Dzisiaj bym podobnie zrobiła. Jutro ze 40 minut i tak dobić do 1h dziennie ( na więcej pęcherz nie pozwala) [emoji2]

Jakieś wizyty dzisiaj mamy? Jeżeli tak to trzymam kciuki [emoji3590]
I miłego dnia Wam życzę [emoji846]
 
reklama
Do góry